В Україні запустили онлайн запис для охочих стати донором

В Україні запустили онлайн запис для охочих стати донором

В інформаційній електронній системі Helsi.me запустили онлайн запис для тих, хто бажає здати кров. У рамках цієї ініціативи створюється так званий перелік резерву донорів крові. Щоб записатися на донорство, насамперед необхідно авторизуватися на сайті за номером телефону, вибравши рубрику для донорів. Потім користувач заповнює спеціальну анкету, вказуючи групу крові, резус-фактор і регіон проживання. Конкретне місцезнаходження повідомляти не потрібно.

Після онлайн заявки на helsi.me, як тільки у вашій області будуть потрібні донори, вам надійде push-повідомлення з контактами центрів крові, з якими можна скоординувати візит. Послуга доступна лише для користувачів, підключених до eHealth. Варто зазначити, що дані про групу крові та резус-фактор надійно зберігаються в системі, обробляються алгоритмом, не доступні медичним працівникам і не передаються до національних реєстрів Служби охорони здоров’я. 

Любі читачі, команда Експертус Головбух продовжує працювати
і надавати вам професійну підтримку.
Нагадуємо, що передплатникам
друкованних видань «Головбух: БЮДЖЕТ» та/або «Головбух: ПРАЦЯ та ЗАРПЛАТА»
усі електронні матеріали зараз доступні без обмежень.

У разі, якщо якщо ви читач порталу та вам потрібна консультація експерта
чи детальніша інформаційна підтримка, ви можете передплатити наші електронні продукти
«Головбух: БЮДЖЕТ» та «Головбух: ПРАЦЯ та ЗАРПЛАТА» зі знижкою 50%.

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Декларації та звіти подавайте після закінчення війни: прийнято закони

7 березня 2022 року в газеті «Голос України» № 48 було опубліковано Закон № 21181 та Закон № 21152 які прийнято на основі законопроєктів № 71253 та № 71214 відповідно. Закони набирають чинності з дати їх опублікування, тобто з 07.03.2022.
9248

Послаблення авансових обмежень: нові правила передоплати від урядовців

⚡️ Уряд значно розширив перелік закупівель товарів, робіт, послуг, які розпорядники можуть авансувати без будь-яких урядових обмежень. ✔️Отже, правила передоплати, в тому числі закупівлі періодики, на період карантину знову змінено.
3786

Карантинні обмеження для бюджетних установ

З’ясуємо, як карантин в Україні та ділення на зони впливають на роботу бюджетних установ. Які карантинні обмеження маємо дотримувати для помаранчевої, червоної та жовтої зони у 2021 році, аби не наразитися на штрафи.
1000

ТОП-10 найкорисніших матеріалів: не пропустіть важливе

Ми живемо у часи змін та нестабільності: штормить як в Україні, так і в усьому світі. COVID-19, карантин, нові правки у закони. Бухгалтеру зараз як ніколи потрібно тримати руку на пульсі новин та не пропустити жодної зміни. Тож, щоб спростити вам пошуки у гуглі, зібрали 10 найактуальніших та корисних матеріалів.
1869