В Україні хочуть запровадити безумовний дохід

В Україні хочуть запровадити безумовний дохід

Україна оцінює збитки, завдані Росією через розв’язану нею війну, в 1 трильйон доларів США. При цьому український уряд сподівається отримати компенсації із заморожених активів Росії та її керівництва й тимчасово запровадити для населення безумовний дохід.

Про можливість такої виплати розповів радник Президента України з економічних питань Олег Устенко.

Безумовний дохід для населення — це певна грошова сума, яка виплачуватиметься кожному українцю щомісяця — незалежно від його матеріального становища і від того, чи працює він чи ні. Ці гроші не потрібно буде повертати та відпрацьовувати. Вони просто щомісяця виплачуватимуться кожному українцю за правом громадянства.

Устенко пояснив, що наразі необхідно вести перемовини щодо того, де брати ці кошти.

Зокрема, Україна розраховує отримати компенсацію із заморожених золотовалютних резервів Росії. Також джерелом компенсацій можуть стати арештовані активи Путіна та його оточення.

Любі читачі, команда Експертус Головбух продовжує працювати
і надавати вам професійну підтримку.
Нагадуємо, що передплатникам
друкованних видань «Головбух: БЮДЖЕТ» та/або «Головбух: ПРАЦЯ та ЗАРПЛАТА»
усі електронні матеріали зараз доступні без обмежень.

У разі, якщо якщо ви читач порталу та вам потрібна консультація експерта
чи детальніша інформаційна підтримка, ви можете передплатити наші електронні продукти
«Головбух: БЮДЖЕТ» та «Головбух: ПРАЦЯ та ЗАРПЛАТА» зі знижкою 50%.

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Декларації та звіти подавайте після закінчення війни: прийнято закони

7 березня 2022 року в газеті «Голос України» № 48 було опубліковано Закон № 21181 та Закон № 21152 які прийнято на основі законопроєктів № 71253 та № 71214 відповідно. Закони набирають чинності з дати їх опублікування, тобто з 07.03.2022.
9260

Послаблення авансових обмежень: нові правила передоплати від урядовців

⚡️ Уряд значно розширив перелік закупівель товарів, робіт, послуг, які розпорядники можуть авансувати без будь-яких урядових обмежень. ✔️Отже, правила передоплати, в тому числі закупівлі періодики, на період карантину знову змінено.
3792

Карантинні обмеження для бюджетних установ

З’ясуємо, як карантин в Україні та ділення на зони впливають на роботу бюджетних установ. Які карантинні обмеження маємо дотримувати для помаранчевої, червоної та жовтої зони у 2021 році, аби не наразитися на штрафи.
1003

ТОП-10 найкорисніших матеріалів: не пропустіть важливе

Ми живемо у часи змін та нестабільності: штормить як в Україні, так і в усьому світі. COVID-19, карантин, нові правки у закони. Бухгалтеру зараз як ніколи потрібно тримати руку на пульсі новин та не пропустити жодної зміни. Тож, щоб спростити вам пошуки у гуглі, зібрали 10 найактуальніших та корисних матеріалів.
1872