Не подали Звіт про пільги: яка відповідальність

Платник податків зобов’язаний подавати органам ДФС інформацію про кошти, не сплачені до бюджету в зв’язку з отриманням податкових пільг/суми отриманих пільг, та напрями їх використання (пп. 16.1.6 ПК).

Оскільки ПК передбачає, що платники виконують цей обов’язок саме коли подають Звіт про суми податкових пільг, відповідно, за його неподання або несвоєчасне подання ДФС застосовує штрафні санкції за п. 120.1 ПК.

Суми штрафів зараховують до бюджетів, до яких за законом зараховують відповідні податки та збори (п. 113.1 ПК).

Орган ДФС за несвоєчасне подання/неподання Звіту складає та направляє платнику податків податкове повідомлення-рішення за формою «ПС» (додаток 11 до Порядку, затвердженого наказом Мінфіну від 28.12.2015 № 1204). Повідомлення містить інформацію про реквізити бюджетних рахунків, на які платник податків сплачує штраф за порушення податкового законодавства.

Штрафні санкції за неподання/несвоєчасне подання Звіту платник податків має сплачувати за кодом бюджетної класифікації 21081100 «Адміністративні штрафи та інші санкції». Це передбачає Класифікація доходів бюджету, затверджена наказом Мінфіну «Про бюджетну класифікацію» від 14.01.2011 № 11.

За інформацією ГУ ДФС у Тергопільській області

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Баланс форма 1-дс – експертний зразок

Баланс 1 – це традиційний фінансовий звіт. Якими є загальні вимоги до складання звіту Баланс форма 1-дс , яку саме інформацію у 2023 році мають розкривати щодо своїх активів і пасивів бюджетні установи – підкаже експерт, а також надасть зразок заповнення.
64726

Як розрахувати середньооблікову кількість штатних працівників

Коли справа доходить до подання звітності, у бухгалтера постають питання. Адже є сумісники, декретниці, нові працівники й ті, що звільнилися. Давайте розглянемо, як розраховується середньооблікова кількість штатних працівників.
42433

Нова податкова накладна 2023: порядок заповнення

З 01 серпня 2023 року діє оновлена форма податкової накладної. Як заповнити нову форму – приклад заповнення податкової накладної та інша корисна інформація щодо цього штрафонебезпечного документа – у даному огляді.
78303