Як доплачувати за шкідливі і несприятливі умови праці освітянам

Працівники мають право на пільги і компенсації за важкі та шкідливі умови праці. Таку роботу роботодавці оплачують у підвищеному розмірі (ст. 7 Закону України «Про охорону праці» від 14.10.1992 № 2694-XII).

Перелік робіт із важкими і шкідливими умовами праці, які оплачують у підвищеному розмірі або за які встановлюють доплату, передбачає:

  • додаток 9 до Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом МОН від 15.04.1993 № 102 (далі — Інструкція № 102);
  • додаток 2 до Галузевої угоди між МОН та ЦК Профспілки працівників освіти і науки України на 2016-2020 роки, зареєстрованої в Мінсоцполітики 01.06.2018 за № 16 (далі — Галузева угода).

Керівникам закладів та установ освіти і науки, комітетам Профспілки рекомендують доплачувати працівникам за роботу в шкідливих і важких умовах праці за додатком № 2 до Галузевої угоди (п. 7.3.2 Галузевої угоди).

Керівники закладів/установ освіти за погодженням із профспілковими комітетами можуть встановлювати доплати робітникам, спеціалістам та службовцям у розмірі до:

  • 12% посадового окладу — за роботи з важкими/шкідливими умовами праці, переліченими у додатку № 9 Інструкції № 102;
  • 24% посадового окладу — за роботи з особливо важкими та шкідливими умовами праці, переліченими у додатку № 9 Інструкції № 102.

Доплати за несприятливі умови праці встановлюють за результатами атестації робочих місць або оцінки умов праці відповідних працівників. Доплати нараховують за час фактичної зайнятості на таких робочих місцях або в таких умовах праці.

Якщо робочі місця раціоналізують і поліпшують умови праці, доплати зменшують або відміняють.

Атестацію робочих місць або оцінку умов праці проводить атестаційна комісія. ЇЇ створюють за наказом керівника та погоджують із профспілковим комітетом. Атестаційну комісію очолює керівник або його заступник. Під час атестації комісія керується Порядком проведення атестації робочих місць за умовами праці, затвердженим постановою КМУ від 01.08.1992 № 442.

На підставі висновків атестаційної комісії керівник за погодженням із профспілковим комітетом затверджує перелік конкретних робіт, на яких встановлюють доплату за несприятливі умови праці і розміри доплат за видами робіт.

Конкретні розміри доплат та тривалість їх виплати встановлює керівник своїм наказом за погодженням із профкомом.

За інформацією Профспілки працівників освіти і науки України

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Виплата матеріальної допомоги на оздоровлення державним службовцям

Допомога на оздоровлення є додатковим бонусом для тих, хто працює в бюджетній сфері. Умови її виплати в кожній галузі різняться. Має свої особливості і виплата допомоги на оздоровлення державним службовцям.
71449

Наказ про відрядження – всі зразки

Наказ на відрядження складають на особу, яку направляють для виконання роботи за кордон або в інший населений пункт. Експерт надає готові зразки наказі про відрядження або про його припинення.
131812

Нарахування лікарняного новоприйнятому працівнику: приклади розрахунків

Працівника щойно прийняли на роботу, а він захворів і подав до установи лікарняний листок. Бухгалтер має обчислити допомогу за цим лікарняним так, щоб не дати шансів перевіряючим із ПФУ чи Держпраці оштрафувати установу. Тож як правильно розрахувати лікарняні новоприйнятому працівнику, якщо відпрацьовано менше місяця або менше 6 місяців?
13892

Розрахунок компенсації за невикористану відпустку

✔️Коли виплачується компенсація за невикористану відпустку? ✔️Чи компенсувати невикористані відпустки під час воєнного стану? ✔️Як обчислити компенсацію за невикористану відпустку та провести розрахунок відпускних при звільненні? ✔️Як у 2024 році порахувати компенсацію відпустки, право на яку здобуто у 2023 році та раніше?
347711

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді