Як враховувати премію при розрахунку середньої заробітної плати

Фахівці Мінсоцполітики пояснили, як правильно включати премію при обчисленні середнього заробітку за Порядком, затвердженим постановою Кабміну від 08.02.1995 № 100.

Середню заробітну плату у всіх випадках її збереження, крім випадків оплати часу відпусток або виплати компенсації за невикористані відпустки, потрібно обчислювати виходячи з виплат за 2 календарних місяці роботи, що передують події, з якою пов’язана відповідна виплата. Цього вимагає порядок розрахунку середньої заробітної плати.

При обчисленні середньої заробітної плати у всіх випадках її збереження включають, зокрема, виробничі (місячні, квартальні тощо) премії. Премії враховують у заробіток того місяця, на який вони припадають згідно з розрахунковою відомістю на заробітну плату.

Якщо число робочих днів у розрахунковому періоді відпрацьовано не повністю, премії під час обчислення середньої заробітної плати за останні два календарних місяці враховують пропорційно відпрацьованому часу.

Джерело: лист Мінсоцполітики від 02.10.2017 № 2480/0/101-17

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Індексація зарплати 2024

З 01.01.2024 буде відновлено дію Закону України «Про індексацію грошових доходів населення» від 03.07.1991 № 1282-XII (далі – Закон № 1282) і, відповідно, Порядку проведення індексації грошових доходів населення, затвердженого постановою КМУ від 17.07.2023 № 1078 (далі – Порядок № 1078).
1495

Грошове забезпечення військовослужбовців 2024

Як правильно обчислити грошове забезпечення військовослужбовців 2024 року, у якому розмірі нарахувати, які виплати входять до нього, коли і де виплачувати, як оподатковувати — дізнаєтеся з даної публікації.
8949

Погодинна оплата праці: особливості

Як впровадити погодинну оплату праці, які показники необхідні для розрахунку зарплати за такої оплати праці, як бути з мінімалкою та мінімальною базою ЄСВ, як оплачується погодинна викладацька робота? Відповіді – у даному огляді.
71305

Соціальні стандарти 2024

Державні соціальні стандарти – це встановлені соціальні норми і нормативи або їх комплекс, на базі яких визначають рівні основних державних соціальних гарантій, таких як мінімальні розміри оплати праці, доходів громадян, пенсійного забезпечення, соціальної допомоги, розміри інших видів соціальних виплат, які забезпечують рівень життя не нижчий від прожиткового мінімуму.
787

Оплата праці у святкові та вихідні дні

Правила роботи у вихідні, святкові і неробочі дні та правила за якими оплачують таку роботу у мирні часи встановлює Кодекс Законів про працю України (далі – КЗпП). Під час дії воєнного стану діють обмеження та особливості організації трудових відносин.
3248