Установа змінила місцезнаходження: куди подавати форму № 1ДФ

Під час виплати працівникам доходів сплачувати суми утриманого ПДФО на відповідні рахунки, відкриті в органах Казначейства, мають:

  • юридичні особи — за своїм місцезнаходженням та місцезнаходженням відокремлених підрозділів, не уповноважених сплачувати ПДФО;
  • відокремлені підрозділи, які уповноважені нараховувати, утримувати і сплачувати до бюджету ПДФО — за своїм місцезнаходженням (пп. 168.4.4 ПК).

Якщо відокремлений підрозділ юридичної особи не уповноважений утримувати і сплачувати ПДФО до бюджету, юридична особа подає звіт 1 ДФ:

  • у вигляді окремого витягу за підрозділ (далі — розрахунок) — до органу ДФС за своїм місцезнаходженням;
  • копію розрахунку — до контролюючого органу за місцезнаходженням відокремленого підрозділу (абз. 2 пп. «б» п. 176.2 ПК).

Скачати Форму 1ДФ БЛАНК

Якщо установа змінила місцезнаходження, вона має сплачувати податки і збори, які визначає ПК, за місцем попередньої реєстрації до закінчення поточного бюджетного періоду (п. 10.13 розд. Х Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом Мінфіну від 09.12.2011 № 1588). Тому, за зміни адреси, установа до закінчення року обліковуватиметься в органах ДФС:

  • за попереднім місцезнаходженням (неосновне місце обліку) — з ознакою того, що вона є платником податків до закінчення року;
  • за новим місцезнаходженням (основне місце обліку) — з ознакою того, що вона є платником податків з наступного року.

Тож якщо установа змінила місцезнаходження посеред бюджетного року, подавайте форму № 1ДФ до органу ДФС за попереднім місцезнаходженням.

За інформацією ГУ ДФС у Волинській області

передплата журнал для бухгалтерів

Статті за темою

Усі статті за темою

Розрахунок коригування до податкової накладної: зразок і порядок складання

Розрахунок коригування дає змогу внести зміни до вже зареєстрованої податкової накладної. У консультації знайдете бланк розрахунку коригування 2024 та приклади його заповнення.
121142

Декретні в Податковому розрахунку – ЗРАЗКИ

Як відобразити декретні виплати у Податковому розрахунку сум доходу, ЄСВ, ПДФО та ВЗ, приклад розрахунку декретних та зразки заповнення Додатків Д1, Д5 і 4ДФ для декретних – у даній консультації
117709

Звіт про власний капітал

Звіт про власний капітал (форма № 4-дс) – один зі звітів, які подають у складі річної фінансової звітності. У статті експерт розкаже все про інформацію, яку слід розкривати у цьому звіті, а також на зразку покаже, як заповнювати його рядок за рядком.
36094

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді