Установа змінила місцезнаходження: куди подавати форму № 1ДФ

Під час виплати працівникам доходів сплачувати суми утриманого ПДФО на відповідні рахунки, відкриті в органах Казначейства, мають:

  • юридичні особи — за своїм місцезнаходженням та місцезнаходженням відокремлених підрозділів, не уповноважених сплачувати ПДФО;
  • відокремлені підрозділи, які уповноважені нараховувати, утримувати і сплачувати до бюджету ПДФО — за своїм місцезнаходженням (пп. 168.4.4 ПК).

Якщо відокремлений підрозділ юридичної особи не уповноважений утримувати і сплачувати ПДФО до бюджету, юридична особа подає звіт 1 ДФ:

  • у вигляді окремого витягу за підрозділ (далі — розрахунок) — до органу ДФС за своїм місцезнаходженням;
  • копію розрахунку — до контролюючого органу за місцезнаходженням відокремленого підрозділу (абз. 2 пп. «б» п. 176.2 ПК).

Скачати Форму 1ДФ БЛАНК

Якщо установа змінила місцезнаходження, вона має сплачувати податки і збори, які визначає ПК, за місцем попередньої реєстрації до закінчення поточного бюджетного періоду (п. 10.13 розд. Х Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом Мінфіну від 09.12.2011 № 1588). Тому, за зміни адреси, установа до закінчення року обліковуватиметься в органах ДФС:

  • за попереднім місцезнаходженням (неосновне місце обліку) — з ознакою того, що вона є платником податків до закінчення року;
  • за новим місцезнаходженням (основне місце обліку) — з ознакою того, що вона є платником податків з наступного року.

Тож якщо установа змінила місцезнаходження посеред бюджетного року, подавайте форму № 1ДФ до органу ДФС за попереднім місцезнаходженням.

За інформацією ГУ ДФС у Волинській області

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Виправлення помилок поточного періоду

Виправлення помилок поточного періоду – завдання для бухгалтера, який також виправляє помилки у бухобліку та фінзвітності. Розглянемо способи та приклади виправлення помилок у фінзвітності
2987

Бюджетні кошти на Є-дата

Дізнайтеся нюанси та строки оприлюднення інформації про використання бюджетних коштів на веб-порталі Є-data, аби уникнути штрафів і відповідальності за Є-data 2024 року.
100185

Як розрахувати середньооблікову кількість штатних працівників

Коли справа доходить до подання звітності, у бухгалтера постають питання. Адже є сумісники, декретниці, нові працівники й ті, що звільнилися. Давайте розглянемо, як розраховується середньооблікова кількість штатних працівників.
51402

Податковий розрахунок з ПДФО, ВЗ та ЄСВ

Зарплатний звіт – це об’єднаний звіт з ЄСВ, ПДФО та військового збору. У даній консультації приділимо більше уваги загальним питанням, заповненню основної частини звіту та тих додатків, які стосуються ЄСВ. Також тут можна скачати бланк звіту, його додатків та зразки їх заповнення.
81707

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді