База оподаткування екологічним податком за викиди двоокису вуглецю: як визначати

Об’єктом та базою оподаткування екологічним податком, зокрема, є обсяги та види забруднюючих речовин, які викидають в атмосферу стаціонарні джерела (п. 242.1 ПК).

Скачати бланк декларації екологічного податку

Однак, коли розраховуєте базу оподаткування за викиди двоокису вуглецю за результатами податкового (звітного) року, фактичний обсяг викидів двоокису вуглецю зменшуйте на обсяг у розмірі 500 т/рік (п. 242.4 ПК).

Врахуйте, що з 01.01.2019 ставку екоподатку за викиди двоокису вуглецю стаціонарними джерелами нормотворці підвищили з 0,41 грн/т до 10 грн/т, тобто збільшили у 24,4 рази.

За інформацією ГУ ДФС Житомирської області

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Екологічний податок 2024: ставки і строки

Екологічний податок 2024 в Україні сплачують, зокрема, й бюджетні установи. Хто платники екологічного податку, які строки оплати й звітування – все це у даному огляді.
81

Оподаткування подарунків працівникам

Оподаткування подарунків працівникам – на що слід звернути увагу при оподаткуванні подарунків працівникам і відображенні їх у Додатку 4ДФ Податкового розрахунку. Чи обкладаються новорічні подарунки ПДФО, військовим збором, ЄСВ та ПДВ?
24715

Плата за землю – земельний податок 2024. Сплата земельного податку, строки, пільги, декларація

Плата за землю – це місцевий податок, який має дві форми. Перша – орендна плата за земельні ділянки державної і комунальної власності. Друга – земельний податок, який справляється за земельні ділянки іншої власності, наприклад приватної. Розглянемо розмір та правила плати за землю 2024.
1110

Матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань: як надавати та зразок

Матеріальна допомога, якої потребує працівник для вирішення соціально-побутових питань, має свої особливості надання та оподаткування. Після запровадження воєнного стану надання матеріальної допомоги працівникам не було скасовано, хоча трудове законодавство зазнало великих змін.
212281

Приклади відрахувань із заробітної плати 2023 року

Перш ніж виплатити працівникові зарплату, бухгалтер повинен відрахувати із неї податки. А ще можуть бути й аліменти та інші обов’язкові платежі. Усе про відрахування із заробітної плати 2023 року — у статті.
297706