Працівник прогуляв роботу: як звільнити

Трудовий договір, який уклали на невизначений строк, а також строковий трудовий договір, який ще не закінчився, керівник установи може розірвати, якщо працівник прогуляв роботу, у т. ч. якщо він без поважних причин був відсутнім на роботі більше трьох годин (п. 4 ч. 1 ст. 40 КЗпП).

Якщо звільняєте працівника за прогул, додержуйтесь вимог статті 149 КЗпП, а саме зажадайте від працівника, який порушив трудову дисципліну, письмове пояснення.

Якщо працівник надав письмові пояснення, розгляньте їх, а якщо ні — складіть акт, у якому вкажіть, що працівник відмовився письмово пояснити причину відсутності на роботі.

Від того моменту, як виявили, що працівник прогуляв, маєте місяць, аби його звільнити. Не звільняйте за прогул, якщо з моменту прогулу пройшло більше ніж 6 місяців (ст. 148 КЗпП).

Аби звільнити працівника за прогул, отримайте згоду профспілки, членом якої є працівник (ч. 1 ст. 43 КЗпП). Якщо отримали згоду профспілки, звільніть працівника упродовж місяця від дня, коли її отримали (ч. 8 ст. 43 КЗпП).

У день звільнення працівника видайте йому трудову книжку, проведіть розрахунок по заробітній платі (ст. 116 КЗпП) та видайте йому копію наказу про звільнення з роботи (ст. 47 КЗпП).

Джерело: Лист Мінпраці від 22.04.2019 № 82/0/22-19/133

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Відпустка без збереження заробітної плати

Бувають обставини, коли відпустка без збереження заробітної плати – інколи єдиний вихід для працівника та роботодавця. Розглянемо, кому надається відпустка без збереження заробітної плати під час воєнного стану та якої тривалості.
86658

Щорічна відпустка освітян і науковців – проблемні питання

Експерт розглядає на прикладах, як рахувати кількість днів щорічної основної відпустки освітянам і науковцям на прикладі відпустки вихователя у залежності від того, скільки місяців було відпрацьовано – менше 10 чи більше, повні ці місяці були чи ні.
10161

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді