Уряд утворив нову податкову службу: що далі

Уряд утворив територіальні органи Державної податкової служби (далі — ДПС) як юридичні особи публічного права.

Відповідне рішення Уряд затвердив постановою «Про утворення територіальних органів Державної податкової служби» від 19.06.2019 № 537, яка набрала чинності 27.06.2019.

За рішенням Уряду :

  • деякі органи ДФС реорганізують та приєднають до відповідних органів ДПС;
  • у системі територіальних органів ДПС на регіональному рівні утворять головні управління в областях та у місті Києві, Офіс великих платників податків ДПС та Інформаційно-довідковий департамент ДПС.

Однак це рішення Уряду — це лише черговий вагомий крок на шляху до нової податкової служби.

Наразі територіальні органи ДФС, які реорганізуються, й надалі виконуватимуть свої повноваження до моменту передачі таких повноважень територіальним органам ДПС.

Аби утворити територіальні органи ДПС, Уряд має ще, зокрема, призначити  працівників на посади центрального апарату ДПС, наповнити штат не менше ніж на 30%. Процес завершиться лише коли Уряд затвердить розпорядження про початок роботи нової служби.

За інформацією прес-служби ДФС

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Декларації та звіти подавайте після закінчення війни: прийнято закони

7 березня 2022 року в газеті «Голос України» № 48 було опубліковано Закон № 21181 та Закон № 21152 які прийнято на основі законопроєктів № 71253 та № 71214 відповідно. Закони набирають чинності з дати їх опублікування, тобто з 07.03.2022.
9248

Послаблення авансових обмежень: нові правила передоплати від урядовців

⚡️ Уряд значно розширив перелік закупівель товарів, робіт, послуг, які розпорядники можуть авансувати без будь-яких урядових обмежень. ✔️Отже, правила передоплати, в тому числі закупівлі періодики, на період карантину знову змінено.
3786

Карантинні обмеження для бюджетних установ

З’ясуємо, як карантин в Україні та ділення на зони впливають на роботу бюджетних установ. Які карантинні обмеження маємо дотримувати для помаранчевої, червоної та жовтої зони у 2021 році, аби не наразитися на штрафи.
999

ТОП-10 найкорисніших матеріалів: не пропустіть важливе

Ми живемо у часи змін та нестабільності: штормить як в Україні, так і в усьому світі. COVID-19, карантин, нові правки у закони. Бухгалтеру зараз як ніколи потрібно тримати руку на пульсі новин та не пропустити жодної зміни. Тож, щоб спростити вам пошуки у гуглі, зібрали 10 найактуальніших та корисних матеріалів.
1869