Як відобразити у звіті з ЄСВ відпускні, які нараховані у липні для відпустки з 1 серпня

UA RU

Якщо працівнику надано щорічну основну відпустку з 1 серпня, відпускні слід виплатити не пізніше ніж за 3 робочі дні до дати початку відпустки. Це передбачає частина четверта статті 115 КЗпП.

Щоб дотримати цю норму, бухгалтер нарахував відпускні у липні за дні серпня.

Суму нарахованої зарплати за липень та суму відпускних за серпень слід відобразити у Звіті з ЄСВ за липень.

У Таблиці 6 за липень потрібно заповнити два рядки:

  • на суму зарплати — зазначивши у реквізиті 11 період, за який її нараховано, — липень (тобто «072019»);
  • на суму відпускних — зазначивши у реквізиті 10 код типу нарахувань «10» і в реквізиті 11 період, за який їх нараховано, — серпень (тобто «082019»).

І пам’ятайте, перш ніж виплачувати відпускні, їх потрібно нарахувати.

З Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Мінфіну від 14.04.2015 № 435

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Виправлення помилок поточного періоду

Виправлення помилок поточного періоду – завдання для бухгалтера, який також виправляє помилки у бухобліку та фінзвітності. Розглянемо способи та приклади виправлення помилок у фінзвітності
2976

Бюджетні кошти на Є-дата

Дізнайтеся нюанси та строки оприлюднення інформації про використання бюджетних коштів на веб-порталі Є-data, аби уникнути штрафів і відповідальності за Є-data 2024 року.
100071

Як розрахувати середньооблікову кількість штатних працівників

Коли справа доходить до подання звітності, у бухгалтера постають питання. Адже є сумісники, декретниці, нові працівники й ті, що звільнилися. Давайте розглянемо, як розраховується середньооблікова кількість штатних працівників.
51267

Податковий розрахунок з ПДФО, ВЗ та ЄСВ

Зарплатний звіт – це об’єднаний звіт з ЄСВ, ПДФО та військового збору. У даній консультації приділимо більше уваги загальним питанням, заповненню основної частини звіту та тих додатків, які стосуються ЄСВ. Також тут можна скачати бланк звіту, його додатків та зразки їх заповнення.
81587

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді