Держслужбовець чи ні — Уряд оновить критерії

Критеріями визначення переліку посад працівників держорганів, які виконують функції з обслуговування, є зміст і характер виконуваної ними роботи, зокрема, що в переважній більшості пов’язана із забезпеченням належних умов функціонування держоргану, у т. ч. документальним забезпеченням та діловодством (крім працівників, які опрацьовують документи з обмеженим доступом).

Працівники, які опрацьовують документи з обмеженим доступом, є держслужбовцями.

Документи з обмеженим доступом досить широке поняття та включає не лише документи з грифом «ДСК» чи грифом секретності «особливої важливості», «цілком таємно», «таємно».

Фахівці НАДС розробили проект постанови КМУ, яким цю ситуацію врегульовано. Тобто до держслужбовців відноситимуть працівників, які опрацьовують документи з грифом «ДСК» чи грифом секретності «особливої важливості», «цілком таємно», «таємно».

Із проекту постанови КМУ «Про внесення зміни до пункту 1 критеріїв визначення переліку посад працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування»

Держслужбовець чи ні — Уряд оновить критерії
Іван Левадський,експерт з бухобліку та оподаткування в бюджетній сфері, Київ
Щороку органи держслужби оцінюють результати діяльності держслужбовців. Однак тепер вони це робитимуть за оновленим порядком. Хто тепер визначатиме завдання і ключові показники для держслужбовців та як оцінюватимуть результати виконання завдань — дізнаєтеся зі статті

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Посадові оклади працівників державної служби 2024

Посадові оклади державних службовців та оплата їх праці у 2024 році буде здійснюватися за новими правилами. Що саме змінюється та якими будуть посадові оклади працівників державної служби – в нашій статті.
58452

Посадові оклади за ЄТС 2023 – тарифна сітка

Посадові оклади ЄТС не збільшувалися у 2023 році. Єдина тарифна сітка з 1 січня до 31 грудня 2023 року базується на першому тарифному розряді в розмірі 2893 грн.
401579

Державна служба в умовах воєнного стану: соцпакет, обмеження та заохочення

Державна служба: ►►► закон про держслужбу ►►► мотиви зайняття посади державної служби ►►► зарплата та надбавки держслужбовцям ►►► соціальні гарантії держслужбовцям ►►► держслужба в умовах воєнного стану.
44618

Чи проводити щорічну оцінку в ОМС

Чи проводиться зараз щорічна оцінка виконання посадовців ОМС? Чи заміняє атестація щорічну оцінку? Ці та інші пов’язані питання – в консультації.
5360