11 ЦОВВ оптимізували у 6 міністерств

Уряд вирішив перейменувати:

  • Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства — на Міністерство розвитку громад та територій України;
  • Міністерство економічного розвитку і торгівлі — Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України;
  • Міністерство екології та природних ресурсів — Міністерство енергетики та захисту довкілля України;
  • Міністерство у справах ветеранів — Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України.

Прийняв рішення реорганізувати:

  • Міністерство аграрної політики та продовольства шляхом приєднання до Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства;
  • Міністерство енергетики та вугільної промисловості шляхом приєднання до Міністерства енергетики та захисту довкілля;
  • Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб шляхом приєднання до Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб.

А також Уряд вирішив утворити:

  • Міністерство культури, молоді та спорту України, реорганізувавши шляхом перетворення Міністерство інформаційної політики. Покласти на нього завдання та функції Міністерства культури і Міністерства молоді та спорту, а ці міністерства — ліквідувати;
  • Міністерство цифрової трансформації України, реорганізувавши Державне агентство з питань електронного урядування шляхом перетворення.

Тобто з 11 ЦОВВ діятиме 6 — як міністерства.

Із постанови КМУ «Деякі питання оптимізації системи центральних органів виконавчої влади» від 02.09.2019 № 829

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Посадові оклади працівників державної служби 2024

Посадові оклади державних службовців та оплата їх праці у 2024 році буде здійснюватися за новими правилами. Що саме змінюється та якими будуть посадові оклади працівників державної служби – в нашій статті.
53345

Посадові оклади за ЄТС 2023 – тарифна сітка

Посадові оклади ЄТС не збільшувалися у 2023 році. Єдина тарифна сітка з 1 січня до 31 грудня 2023 року базується на першому тарифному розряді в розмірі 2893 грн.
398454

Державна служба в умовах воєнного стану: соцпакет, обмеження та заохочення

Державна служба: ►►► закон про держслужбу ►►► мотиви зайняття посади державної служби ►►► зарплата та надбавки держслужбовцям ►►► соціальні гарантії держслужбовцям ►►► держслужба в умовах воєнного стану.
44539

Чи проводити щорічну оцінку в ОМС

Чи проводиться зараз щорічна оцінка виконання посадовців ОМС? Чи заміняє атестація щорічну оцінку? Ці та інші пов’язані питання – в консультації.
5317