Змінять механізм надання субвенцій на соціально-економічний розвиток окремих територій

UA RU

Відбулася нарада представників фракції «Слуга народу» за участі Голови Верховної Ради Дмитра Разумкова, Президента Володимира Зеленського та Прем’єр-міністра Олексія Гончарука.

На нараді обговорювали питання:

  • організації роботи Парламенту та співпраці з Главою держави і Урядом;
  • підготовки до 15 вересня проекту Держбюджету на 2020 рік;
  • розгляду пакета президентських законопроектів, які нещодавно було зареєстровано у Верховній Раді.

У контексті підготовки проекту держбюджету на 2020 рік голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія повідомив про можливу зміну механізму надання так званих соціально-економічних субвенцій на округи. За його словами, є пропозиція взагалі скасувати цю «корупційно-політичну» статтю, запровадивши прозорі та зрозумілі критерії, за якими області й райони зможуть отримувати цю субвенцію.

«Це має бути об’єктивно, а незалежно від того, у кого кращі стосунки чи хто голосніше кричить, той і отримує більше коштів з бюджету», — зауважив він.

Із газети Парламенту «Голос України»

відпустка на дітей заява

Статті за темою

Усі статті за темою

Кошторис бюджетної установи – зразок складання та особливості

Кошторис – це головний плановий документ бюджетної установи. Без нього витрачання бюджетних коштів стає нецільовим. Тому складати кошторис бюджетної установи – важливий процес, за якого норми закону потрібно чітко дотримати, а всі витрати-доходи перерахувати.
158807

Довідка про зміни до кошторису

Як внести зміни до кошторису бюджетної установи: ➤ у яких ситуаціях вносити ➤ як змінювати кошторис ➤ у які строки ➤ довідка про зміни до кошторису - бланк ➤ зразок заповнення довідки про зміни до кошторису
69001

Платні послуги бюджетних установ

Бюджетні установи хоча й знаходяться на державному утриманні, але мають право, а часто й нагальну необхідність заробляти шляхом надання платних послуг. В консультації про те, якими можуть бути ці послуги, правила їхнього надання, ціноутворення, оподаткування, застосування РРО та відображення в бухгалтерських проведеннях.
14245

Касова книга – бланк | зразок

Касова книга слугує для узагальнення обліку готівкових операцій за день. Як правильно вести касову книгу у бюджетній установі? Чим відрізняється ведення касової книги в електронному вигляді? З’ясуємо разом.
34922

Договір дарування – зразок

Благодійна допомога, пожертва, безоплатна передача основних засобів, безповоротна фінансова допомога - все це оформлюється через договір дарування. Про умови та оформлення договорів дарування, особливості дарування у бюджетних установах – у цьому огляді.
14048

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді