Чи дотримано квоту на працевлаштування осіб передпенсійного віку

Установи, держоргани, органи місцевого самоврядування зобов’язані працевлаштовувати осіб передпенсійного віку. Тобто 50-річних та старших людей, яким до виходу на пенсію за віком відповідно до статті 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» залишилося 10 і менше років.

З минулого року діють квоти на працевлаштування таких осіб в кількості:

  • 1 особа — якщо штатна чисельність установи 8-20 осіб;
  • 5% середньооблікової чисельності штатних працівників за попередній календарний рік — якщо штатна чисельність установи понад 20 осіб.

Якщо штатна чисельність установи є меншою 8 осіб, установа не зобов’язана працевлаштовувати осіб передпенсійного віку.

У разі невиконання роботодавцем протягом року квоти для працевлаштування таких осіб, з нього стягують штраф за кожну необґрунтовану відмову в працевлаштуванні осіб передпенсійного віку у межах відповідної квоти у двократному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої на момент виявлення порушення.

За інформацією ГУ Держпраці у Дніпропетровській області

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Цивільно-правовий договір з працівником – зразок

Поговоримо про ЦПД договір – визначення, лікарняні, ЄСВ, термін дії, а також небезпечні формулювання, що можуть призвести до штрафів. Розглянемо, що краще: трудовий або цивільно-правовий договір, приклади оподаткування. Наводимо зразок договору.
278029

Неоформлення трудових відносин: розмір штрафів

Перевірки Держпраці та острахи бухгалтера та керівника в першу чергу пов’язані зі значними фінансовими штрафами. І навіть якщо все ніби гаразд і неоформлених працівників в установі немає, – ризик заробити штраф за неоформлення трудових відносин за наявності цивільно-правових договорів існує. Які вони штрафи нинішні?
10031

Строковий трудовий договір для працівника – зразок

Щоб замінити тимчасово переведеного або відстороненого працівника, а також вчасно регулювати кількість працівників в установі залежно від обсягу надаваних послуг роботодавець може приймати працівника на роботу за строковим трудовим договором (або контрактом).
65331

Дистанційна робота в держорганах, ОМС, бюджетних установах

Держслужбовці та працівники держорганів, ОМС, бюджетних установ мають право працювати дистанційно за умови наявності організаційних і технічних можливостей для виконання посадових обов’язків. Розглянемо чим потрібно керуватись та що зробити для впровадження дистанційної роботи.
11175