Адмінпослуги у будівництві надаватимуть публічно і прозоро

Парламент ухвалив у першому читанні законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо удосконалення порядку надання адміністративних послуг у сфері будівництва та створення Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва».

Цей законопроект зобов’яже перевести в онлайн-режим адміністративні та інші послуги у сфері будівництва. Зокрема, він дасть змогу:

  • подавати документи та отримувати послуги в електронній формі 24 год на добу 7 днів на тиждень;
  • запровадити електронну взаємодію між державними реєстрами за принципом «єдиного вікна»;
  • включити до електронної системи контрольні примірники будівельних норм, національних стандартів, інші нормативні документи технічного характеру, які є обов’язковими для виконання;
  • забезпечити публічний доступ до інформації (крім персональних даних) через портал електронної системи.

Джерело: Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
33190

Спрощені закупівлі – алгоритм роботи

Спрощені закупівля – це вид закупівель, що є результатом нормативного урегулювання допорогових закупівель. Головними ознаками спрощеної процедури закупівлі є необтяжливий алгоритм проведення та мінімальна кількість документів, які мають надати учасники. А звідси – можливість швидко закупити необхідні товари, роботи чи послуги.
4330

Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель

Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
26962

Оплата періодики у грудні можлива — тримайте 3 підказки

Пояснимо алгоритм дій, який допоможе здійснити передплату періодичних видань в бюджетних установах в грудні. Адже Постанова 1070 про попередню оплату заплутала багатьох. Прочитайте — матимете й надалі професійного помічника, що завжди зорієнтує серед законодавчих змін і практичних запитань
3244