День міжнародної солідарності трудящих більше не святкуватимемо

Зміни у святкових і неробочих днях, анонсовані урядовцями, нарешті стануть реальністю. Президент підписав Закон України «Про внесення змін до статті 73 Кодексу законів про працю України щодо святкових і неробочих днів» від 16.11.2017 № 2211-VIII.

Відтак, у переліку святкових днів маємо такі зміни:

7 січня і 25 грудня — святкуватимемо Різдво Христове;

Як наслідок, у ці дні робота не провадитиметься.

А ось у травні святкових днів поменшало — з їх переліку вилучили 2 травня.

І це не все. 1 травня — українці святкуватимуть День праці. Тобто врешті-решт ми позбудемося отриманого у спадок від радянського минулого Дня міжнародної солідарності трудящих.

меми про бухгалтерів

Працюйте, відпочивайте й не забувайте, що поки ціни у відпустці – працюють знижки на передплату е-журналів «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата».

Поспішайте – даруємо 2000 грн на передплату.

Статті за темою

Усі статті за темою

Формування штатного розпису в ОМС

Розглянуто посади та порядок затвердження штатів органів місцевого самоврядування, правила формування номенклатури посад та критерії відповідності зазначених посад з кодами Класифікатора професій.
13554

Реєстрація РРО

РРО – це сфера, в якій час від часу відбуваються зміни. І вони постійні. Процедура реєстрації звичайних РРО спростилася за останні роки. Про реєстрацію РРО – тема даної консультації.
6829

Списання ліків у бюджетній установі

Прочитайте, що робити з лікарськими засобами після того, як спливе термін їх придатності та як правильно списати протерміновані ліки.
13106

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді