У Мінсоцполітики пояснили, коли держслужбовцям можна не надавати матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань державним службовцям.
Матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань надається державним службовцям за порядком, затвердженим постановою КМУ від 08.08.2016 № 500.
Рішення, чи надавати державниму службовцю матеріальну допомогу, ухвалює керівник державної служби у державному органі. Однак — в межах затвердженого фонду оплати праці.
Отже, як наголошує Мінсоцполітики, якщо коштів у держоргані недостатньо, така допомога не виплачується.
А ось залежно від стажу роботи обмежень щодо надання матеріальної допомоги законодавство не встановлює.
Наказ про надання матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань
Джерело: лист Мінсоцполітики від 14.09.2017 № 2388/0/101-17
Особова картка державного службовця заповнюється виключно держслужбовцем після вступу на державну службу. Підкажемо, як її заповнити у 2025 році.
Детальний алгоритм заповнення оновленої електронної декларації – у статті. Розділ за розділом без помилок разом із порадами від експерта.
Чи проводиться зараз щорічна оцінка виконання посадовців ОМС? Чи заміняє атестація щорічну оцінку? Ці та інші пов’язані питання – в консультації
Держслужбовці та працівники держорганів, ОМС, бюджетних установ мають право працювати дистанційно за умови наявності організаційних і технічних можливостей для виконання посадових обов’язків. Розглянемо чим потрібно керуватись та що зробити для впровадження дистанційної роботи.
Стаття присвячена питанню законного способу отримання благодійної допомоги органами місцевого самоврядування