Чи обов’язково виплачувати матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань держслужбовцям

У Мінсоцполітики пояснили, коли держслужбовцям можна не надавати матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань державним службовцям.

Матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань надається державним службовцям за порядком, затвердженим постановою КМУ від 08.08.2016 № 500.

Рішення, чи надавати державниму службовцю матеріальну допомогу, ухвалює керівник державної служби у державному органі. Однак — в межах затвердженого фонду оплати праці.

Отже, як наголошує Мінсоцполітики, якщо коштів у держоргані недостатньо, така допомога не виплачується.

А ось залежно від стажу роботи обмежень щодо надання матеріальної допомоги законодавство не встановлює.

Чи обов’язково виплачувати матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань держслужбовцям Наказ про надання матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань

Джерело: лист Мінсоцполітики від 14.09.2017 № 2388/0/101-17

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Виплата матеріальної допомоги на оздоровлення державним службовцям

Допомога на оздоровлення є додатковим бонусом для тих, хто працює в бюджетній сфері. Умови її виплати в кожній галузі різняться. Має свої особливості і виплата допомоги на оздоровлення державним службовцям.
72398

Додаткова відпустка посадовій особі ОМС за стаж державної служби

Посадовець органів місцевого самоврядування (ОМС) має можливість щорічної додаткової відпустки за вислугу років. Однак є посадовці ОМС, які мають ще й досвід державної служби. Чи зараховується стаж державної служби у вислугу років такого посадовця? Дізнаємося про це й тривалість таких відпусток.
12598

Додаткова відпустка державним службовцям: що врахувати

Додаткова відпустка державним службовцям надається після досягнення п’ятирічного стажу на держслужбі. На який строк надається додаткова відпустка держслужбовцям, коли і як її компенсувати та чим доведеться поплатитися за затримку розрахунку?
47970

Державна служба в умовах воєнного стану: соцпакет, обмеження та заохочення

Державна служба: ► закон про держслужбу ► мотиви зайняття посади державної служби ► зарплата та надбавки держслужбовцям ► соціальні гарантії держслужбовцям ► держслужба в умовах воєнного стану.
47190

Державна служба в Україні

Державна служба в Україні ► класифікація посад ► конкурс на зайняття посад ► строкове призначення ► переведення ► зміна істотних умов служби ► припинення державної служби
9280

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді