До Держбюджету-2017 — чергові зміни

Президент України Петро Порошенко підписав закон про зміни до Державного бюджету України на 2017 рік. Їх мета — вирішити нагальні соціально важливі питання.

Як повідомляють у прес-службі Президента, цей закон забезпечує вирішення нагальних, в тому числі соціально важливих питань. Документ також спрямований на ефективне та цільове використання бюджетних коштів у 2017 році через перерозподіл бюджетних призначень в межах затвердженого загального обсягу видатків та надання кредитів.

Зокрема, будуть збільшені видатки на:

  • надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату житлово-комунальних послуг;
  • субвенцію на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій;
  • медичну субвенцію для забезпечення своєчасної виплати заробітної плати працівникам закладів охорони здоров’я.

Щоб продовжити фінансування наступного бюджетного року, будуть збережені:

  • на рахунках загального фонду відповідних місцевих бюджетів — залишки коштів субвенції на соціально-економічний розвиток окремих територій;
  • на рахунках спеціального фонду — залишків коштів субвенції на заходи із розвитку системи охорони здоров’я у сільській місцевості.

Закон набере чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Джерело: сайт Президента України

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Бюджетні кошти на Є-дата

Дізнайтеся нюанси та строки оприлюднення інформації про використання бюджетних коштів на веб-порталі Є-data, аби уникнути штрафів і відповідальності за Є-data 2024 року.
100174

Коди бюджетної класифікації доходів

Коди бюджетної класифікації доходів (КБД) важливо знати всім суб’єктам господарювання, включаючи й бюджетні установи, адже всі сплачують податки, збори, інші обов’язкові платежі до державного чи місцевого бюджетів.
40647

Реєстраційна картка для отримання КЕП – бланк та зразок

Реєстраційна картка для юридичної особи для отримання кваліфікованого електронного підпису (КЕП) змінювалися неодноразово. У публікації – актуальна реєстраційна картка для електронних ключів - бланк і зразок її заповнення.
68055

Витрати на освітню субвенцію у 2024 році

Місцеві бюджети з державного бюджету отримують трансферти на спільні цільові програми. Освітня субвенція – це один з таких трансфертів. Про умови її отримання та перелік витрат, на які можна витрачати кошти освітньої субвенції – у цьому огляді
3741

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді