Половину суми штрафів спрямують у Державний дорожній фонд

UA RU

Частину надходжень загального фонду державного бюджету спрямують у спеціальний — на поповнення Державного дорожнього фонду (ДДФ). Такі зміни внесені до Бюджетного кодексу України.

Відсьогодні ДДФ додатково наповнюватиметься за рахунок:

  • 50% суми нововведених адміністративно-господарських штрафів — за перевищення габаритно-вагових норм на 5%-10%, 10%-20% чи більше 20% при перевезенні вантажу без відповідного дозволу;
  • 50% суми адміністративних штрафів за статтями 122-2, 132-1 КпАП.

Нагадаємо, 50% суми адміністративних штрафів за адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі, — є доходами спеціального фонду держбюджету. Ці надходження у ДДФ не спрямують.

Із Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо джерел формування державного дорожнього фонду» від 12.09.2019 № 74-IX

 

 

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Сумісники у Розрахунку з ПДФО та ЄСВ

Уклали трудовий договір із сумісником: за якими правилами відобразити в Додатках Д5 та Д1, коли донараховувати ЄСВ до мінімальної бази, як показати нараховані доходи в Додатку Д4/4ДФ до Розрахунку.
54594

Відпустка без збереження заробітної плати

Бувають обставини, коли відпустка без збереження заробітної плати – інколи єдиний вихід для працівника та роботодавця. Розглянемо, кому надається відпустка без збереження заробітної плати під час воєнного стану та якої тривалості.
86451

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді