Як перевірятимуть, чи оприлюднили школи інформацію про використання коштів

Аби перевірити, чи оприлюднили школи  до 1 грудня звіти про всі фінансові надходження та витрати на виконання вимоги Закону України «Про освіту»  від 05.09.2017 № 2145-VIII, МОН  дало вказівку підрозділам управління освіти провести моніторинг.

МОН підготувало відповідний лист та направило його в усі органи управління освітою та керівникам закладів загальної середньої та дошкільної освіти.

Також МОН нагадало, що за неоприлюднення  інформації передбачена адміністративна відповідальність.

Джерело: Сайт Міністерства освіти і науки України

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Декларації та звіти подавайте після закінчення війни: прийнято закони

7 березня 2022 року в газеті «Голос України» № 48 було опубліковано Закон № 21181 та Закон № 21152 які прийнято на основі законопроєктів № 71253 та № 71214 відповідно. Закони набирають чинності з дати їх опублікування, тобто з 07.03.2022.
9260

Послаблення авансових обмежень: нові правила передоплати від урядовців

⚡️ Уряд значно розширив перелік закупівель товарів, робіт, послуг, які розпорядники можуть авансувати без будь-яких урядових обмежень. ✔️Отже, правила передоплати, в тому числі закупівлі періодики, на період карантину знову змінено.
3792

Карантинні обмеження для бюджетних установ

З’ясуємо, як карантин в Україні та ділення на зони впливають на роботу бюджетних установ. Які карантинні обмеження маємо дотримувати для помаранчевої, червоної та жовтої зони у 2021 році, аби не наразитися на штрафи.
1003

ТОП-10 найкорисніших матеріалів: не пропустіть важливе

Ми живемо у часи змін та нестабільності: штормить як в Україні, так і в усьому світі. COVID-19, карантин, нові правки у закони. Бухгалтеру зараз як ніколи потрібно тримати руку на пульсі новин та не пропустити жодної зміни. Тож, щоб спростити вам пошуки у гуглі, зібрали 10 найактуальніших та корисних матеріалів.
1872