Чи можна подати уточнюючу податкову звітність, якщо «на носі» податкова перевірка

UA RU

Податківці нагадали, право на проведення документальної планової перевірки платника податків надається лише у випадку, коли йому не пізніше ніж за 10 календарних днів до дня проведення зазначеної перевірки вручено під розписку або надіслано рекомендованим листом з повідомленням про вручення:

  • копію наказу про проведення документальної планової перевірки;
  • письмове повідомлення із зазначенням дати її початку.

Чи можна подати уточнюючу податкову звітність, якщо «на носі» податкова перевірка

Під час проведення документальних планових та позапланових перевірок платник податків не має права подавати уточнюючі розрахунки до поданих ним раніше податкових декларацій за будь-який звітний (податковий) період з відповідного податку і збору, адміністрування та сплату яких перевіряє ДПС.

Водночас, уточнюючі розрахунки до поданих ним раніше податкових декларацій за будь-який звітний (податковий) період з відповідного податку і збору платник може подати до дати початку проведення перевірки.

За інформацією ГУ ДПС у Запорізькій області

Чи можна подати уточнюючу податкову звітність, якщо «на носі» податкова перевірка
Людмила Кравченко,керівник експертної групи Експертус Головбух
Деякі керівники установ навіть не підозрюють, що відповідають за помилки в бухобліку разом із бухгалтером. Можливо, тому й не виділяють грошей на передплату бухгалтерського видання. Однак що обізнаніший бухгалтер, то менше помилок він припускається, а значить — і керівника убезпечує від відповідальності.

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Сумісники у Розрахунку з ПДФО та ЄСВ

Уклали трудовий договір із сумісником: за якими правилами відобразити в Додатках Д5 та Д1, коли донараховувати ЄСВ до мінімальної бази, як показати нараховані доходи в Додатку Д4/4ДФ до Розрахунку.
54509

Винагорода за ЦПД у Податковому розрахунку

Уклали цивільно-правовий договір – як показати відомості в додатках Д5 та Д1, коли донарахувати ЄСВ до мінімальної бази, за якими правилами відобразити в додатку 4ДФ.
2511

Як розрахувати середньооблікову кількість штатних працівників

Коли справа доходить до подання звітності, у бухгалтера постають питання. Адже є сумісники, декретниці, нові працівники й ті, що звільнилися. Давайте розглянемо, як розраховується середньооблікова кількість штатних працівників.
51273

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді