До проєкту Держбюджету-2020 подали більше 2,5 тис. правок

UA RU

До проєкту Держбюджету-2020 подали більше 2,5 тис. правок

На друге читання Уряд готує Законопроєкт № 2000 «Про Державний бюджет України на 2020 рік». До його тексту подали більше 2,5 тисяч правок — поінформувала представник Уряду у Парламенті Ірина Верещук.

«Кабмін працює... Щодо внесення проєкту про держбюджет, який планує подати до 3 листопада. Вже подано понад 2,5 тисяч правок, 700 з яких вже враховано», — повідомила Ірина Верещук.

Тож з текстом оновленого законопроєкту № 2000 матимемо змогу ознайомитись у понеділок, 04.10.2019.

За інформацією Espreso.tv

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Бюджетні кошти на Є-дата

Дізнайтеся нюанси та строки оприлюднення інформації про використання бюджетних коштів на веб-порталі Є-data, аби уникнути штрафів і відповідальності за Є-data 2024 року.
99887

Коди бюджетної класифікації доходів

Коди бюджетної класифікації доходів (КБД) важливо знати всім суб’єктам господарювання, включаючи й бюджетні установи, адже всі сплачують податки, збори, інші обов’язкові платежі до державного чи місцевого бюджетів.
40155

Реєстраційна картка для отримання КЕП – бланк та зразок

Реєстраційна картка для юридичної особи для отримання кваліфікованого електронного підпису (КЕП) змінювалися неодноразово. У публікації – актуальна реєстраційна картка для електронних ключів - бланк і зразок її заповнення.
67935

Витрати на освітню субвенцію у 2024 році

Місцеві бюджети з державного бюджету отримують трансферти на спільні цільові програми. Освітня субвенція – це один з таких трансфертів. Про умови її отримання та перелік витрат, на які можна витрачати кошти освітньої субвенції – у цьому огляді
3666

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді