Посадові інструкції для держслужбовців за новим порядком

Посадові інструкції для держслужбовців за новим порядком

НАДС затвердило порядок розроблення посадових інструкцій державних службовців категорій «Б» та «В».

Посадова інструкція розробляється для кожної посади державної служби категорій «Б» та «В» у штатному розписі державного органу. При цьому слід враховувати завдання і функції державного органу та/або структурного підрозділу у складі його апарату (секретаріату).

На посади державної служби прийматимуть по-новому

Учасниками процесу розроблення та внесення змін до посадової інструкції є:

  • керівник державної служби в державному органі або суб’єкт призначення;
  • служба управління персоналом;
  • керівник самостійного структурного підрозділу (за наявності);
  • безпосередній керівник;
  • державний службовець категорії «Б» або «В» (у разі внесення змін).

Перш ніж розробляти чи вносити зміни до посадових інструкцій, служба управління персоналом проводить аналіз посад (окремої посади державної служби) відповідно до Методики проведення аналізу посад державної служби категорій «Б» та «В» у центральних органах виконавчої влади, затвердженої наказом НАДС від 17.08.2018 № 199-18.

Із наказу НАДС «Про затвердження Порядку розроблення посадових інструкцій державних службовців категорій «Б» та «В» від 11.09.2019 № 172-19

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Посадові оклади працівників державної служби 2024

Посадові оклади державних службовців та оплата їх праці у 2024 році буде здійснюватися за новими правилами. Що саме змінюється та якими будуть посадові оклади працівників державної служби – в нашій статті.
61036

Посадові оклади за ЄТС 2023 – тарифна сітка

Посадові оклади ЄТС не збільшувалися у 2023 році. Єдина тарифна сітка з 1 січня до 31 грудня 2023 року базується на першому тарифному розряді в розмірі 2893 грн.
403059

Державна служба в умовах воєнного стану: соцпакет, обмеження та заохочення

Державна служба: ►►► закон про держслужбу ►►► мотиви зайняття посади державної служби ►►► зарплата та надбавки держслужбовцям ►►► соціальні гарантії держслужбовцям ►►► держслужба в умовах воєнного стану.
44685

Чи проводити щорічну оцінку в ОМС

Чи проводиться зараз щорічна оцінка виконання посадовців ОМС? Чи заміняє атестація щорічну оцінку? Ці та інші пов’язані питання – в консультації.
5385