Нова форма платіжного доручення від НБУ

Нацбанк оновив Інструкцію про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті, затверджену постановою Правління НБУ від 21.01.2004 № 22.

Нова форма платіжного доручення від НБУ

Так, із форми платіжного доручення НБУ вилучив реквізит «код банку» у зв’язку із запровадженням міжнародного номеру рахунку IBAN.

Форму нового платіжного доручення визначає додаток 3 до Інструкції № 22, а оновлені вказівки щодо заповнення реквізитів розрахункових документів — додаток 9 до Інструкції № 22.

Оновлені документи набудуть чинності з 13.01.2019.

Із постанови Правління НБУ «Про затвердження Змін до Інструкції про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті» від 06.11.2019 № 127

відпустка на дітей заява

Статті за темою

Усі статті за темою

Інвентарна картка обліку об’єкта основних засобів: заповнення без помилок

На підставі акта введення в експлуатацію основних засобів, акта приймання-передачі основних засобів, технічної та іншої супровідної документації бухгалтер формує регістри аналітичного обліку. Серед них – інвентарна картка обліку об’єкта основних засобів бюджетних установ. Розглянемо детально, як її заповнити.
63893

Акт списання основних засобів – бланк та зразок

Якщо основний засіб вибуває з установи через його ліквідацію або часткову ліквідацію, таке вибуття оформляють актом. Акт списання буває чотирьох видів. Наразі поговоримо про акт списання основних засобів.
112846

Доповідна записка – бланк та зразок

✔️Доповідна записка – це документ, який інформує керівника вищого рівня щодо ситуації, яка склалася, певні події, результати роботи. Як скласти доповідну записку? Які є вимоги щодо її змісту? Наведемо зразки для різних робочих ситуацій.
93927

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді