Для закупівлі послуг з інформатизації потрібно лиш повідомляти Мінцифри

Для закупівлі послуг з інформатизації потрібно лиш повідомляти Мінцифри

Сьогодні установи, держоргани та ОМС можуть брати бюджетні зобов’язання за програмами інформатизації лиш попередньо поінформувавши Агентство з питань електронного урядування, що реорганізується в Мінцифри.

Повідомлення про укладений договір подаємо, якщо вартість закупівлі менше 500 000 грн.

Відповідну межу змінено постановою КМУ «Про внесення зміни до пункту 13 Положення про формування та виконання Національної програми інформатизації» від 23.10.2019 № 925.

Із постанови КМУ «Про внесення зміни до пункту 13 Положення про формування та виконання Національної програми інформатизації» від 23.10.2019 № 925

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
33246

Спрощені закупівлі – алгоритм роботи

Спрощені закупівля – це вид закупівель, що є результатом нормативного урегулювання допорогових закупівель. Головними ознаками спрощеної процедури закупівлі є необтяжливий алгоритм проведення та мінімальна кількість документів, які мають надати учасники. А звідси – можливість швидко закупити необхідні товари, роботи чи послуги.
4383

Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель

Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
27060

Оплата періодики у грудні можлива — тримайте 3 підказки

Пояснимо алгоритм дій, який допоможе здійснити передплату періодичних видань в бюджетних установах в грудні. Адже Постанова 1070 про попередню оплату заплутала багатьох. Прочитайте — матимете й надалі професійного помічника, що завжди зорієнтує серед законодавчих змін і практичних запитань
3253