Установа не може відмовити у наданні особі відомостей про її дохід

Установа не може відмовити у наданні особі відомостей про її дохід

Кожна особа, яка отримує дохід від юридичної особи, має право звернутись до неї за відомостями про суму свого доходу. Це передбачає підпункт «в» пункту 176.2 ПК.

Так, кожна юридична особа відносно фізичної є податковим агентом. Установа зобов’язана надати на вимогу платника ПДФО (працівника, особи, що працює за договором ЦПХ, фізособи-орендодавця) відомості про суми:

За інформацією ГУ ДПС у Дніпропетровській області

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Виплата матеріальної допомоги на оздоровлення державним службовцям

Допомога на оздоровлення є додатковим бонусом для тих, хто працює в бюджетній сфері. Умови її виплати в кожній галузі різняться. Має свої особливості і виплата допомоги на оздоровлення державним службовцям.
71726

Наказ про відрядження – всі зразки

Наказ на відрядження складають на особу, яку направляють для виконання роботи за кордон або в інший населений пункт. Експерт надає готові зразки наказі про відрядження або про його припинення.
132052

Нарахування лікарняного новоприйнятому працівнику: приклади розрахунків

Працівника щойно прийняли на роботу, а він захворів і подав до установи лікарняний листок. Бухгалтер має обчислити допомогу за цим лікарняним так, щоб не дати шансів перевіряючим із ПФУ чи Держпраці оштрафувати установу. Тож як правильно розрахувати лікарняні новоприйнятому працівнику, якщо відпрацьовано менше місяця або менше 6 місяців?
15193

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді