Державний контроль за діяльністю ФСС

Прийнято за основу законопроєкт № 2275 «Про внесення змін до деяких законів України щодо стабілізації функціонування системи загальнообов’язкового державного соціального страхування» — повідомило Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України.

Державний контроль за діяльністю ФСС

Законопроєкт пропонує:

  • переглянути принципи формування правлінь ФСС;
  • змінити представництво сторін соціального діалогу в правлінні ФСС (десять представників держави та по чотири представники від застрахованих осіб і від роботодавців);
  • ліквідувати механізм черговості представників сторін на посадах голови правління і його заступників;
  • посилити державний контроль за діяльністю ФСС шляхом надання Уряду функції призначення керівника виконавчої дирекції ФСС, а функції призначення заступників директора та керівників управлінь виконавчої дирекції ФСС надати директору виконавчої дирекції ФСС за погодженням з Мінсоцполітики.

Пропонують законодавчо закріпити визначення терміну «медичний висновок», а також те, що електронний реєстр листків непрацездатності є складовою частиною реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Окрім цього, пропонують поширити дію антикорупційного законодавства на членів правлінь та посадових осіб виконавчих дирекцій ФСС та зобов’язати подавати е-декларації.

За повідомленням Інформаційного управління Апарату Верховної Ради України

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Адвент-календар: розваги, привітання, подарунки

Любі колеги, щоб наповнитися святковим настроєм, заходьте в адвент‑календар та отримайте подарунки від редакції журналу «Головбух Бюджет»! Щодня відкривайте підсвічену комірку з поточною датою, просто натиснувши на неї.
1416

Всеукраїнська премія SuperГОЛОВБУХ 2023 – переможці

Україно, знайомся, експертне журі обрало найкращого бухгалтера в 2023 році! Цьогоріч церемонія нагородження лауреатів Всеукраїнської премії SuperГоловбух 2023 відбулася під час семінару «ТОП-20 кейсів, що вбережуть бухгалтера від штрафів» у Києві. Хто потрапив у ТОП-3 — в огляді церемонії нагородження лауреатів.
109

Облікова політика бюджетної установи

Кожен бухгалтер хоче мати ідеальну облікову політику. Що таке облікова політика, які має складові, як погоджувати та змінювати її – звіртесь з експертом.
10573