Заступник директора ДЮСШ на курсах підвищення кваліфікації — як оплатити

Заступник директора з навчально-тренувальної роботи ДЮСШ на курсах підвищення кваліфікації за посадою тренера-викладача — як оплатити

При обчисленні середньої заробітної плати в усіх випадках її збереження враховують: основну заробітну плату; доплати й надбавки; премії, що не мають одноразового характеру; індексацію тощо.

Заступник директора ДЮСШ на курсах підвищення кваліфікації — як оплатити

За пунктом 10 Положення про умови роботи за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій, заробітна плата на всіх місцях роботи враховується при обчисленні середнього заробітку, зокрема:

  • вчителям і викладачам, які працюють у декількох середніх загальноосвітніх, професійних та інших навчально-освітніх, а також вищих навчальних закладах, прирівнених до них за оплатою праці працівників;
  • педагогічним працівникам дошкільних виховних, позашкільних та інших навчально-виховних закладів (як в одному, так і в декількох).

Крім того, в середню заробітну плату зазначеним працівникам зараховують додаткову оплату за роботу, яка не вважається сумісництвом. До таких робіт належать, зокрема:

  • педагогічна робота керівних та інших працівників учбових закладів, керівництво предметними та цикловими комісіями, керівництво виробничим навчанням та практикою учнів і студентів тощо;
  • педагогічна робота та керівництво гуртками в тому самому навчальному закладі, дошкільному виховному, позашкільному навчально-виховному закладі.

Тобто суму заробітної плати за відповідне педагогічне навантаження слід врахувати при обчисленні середньої заробітної плати заступника директора з навчально-тренувальної роботи ДЮСШ за час навчання на курсах підвищення кваліфікації з відривом від виробництва.

Із листа Мінсоцполітики «Про соціальні гарантії для працівників дитячо-юнацьких спортивних шкіл, направлених на курси підвищення кваліфікації» від 24.07.2019 № 13766/0/2-19/52

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Виплата матеріальної допомоги на оздоровлення державним службовцям

Допомога на оздоровлення є додатковим бонусом для тих, хто працює в бюджетній сфері. Умови її виплати в кожній галузі різняться. Має свої особливості і виплата допомоги на оздоровлення державним службовцям.
71449

Наказ про відрядження – всі зразки

Наказ на відрядження складають на особу, яку направляють для виконання роботи за кордон або в інший населений пункт. Експерт надає готові зразки наказі про відрядження або про його припинення.
131812

Нарахування лікарняного новоприйнятому працівнику: приклади розрахунків

Працівника щойно прийняли на роботу, а він захворів і подав до установи лікарняний листок. Бухгалтер має обчислити допомогу за цим лікарняним так, щоб не дати шансів перевіряючим із ПФУ чи Держпраці оштрафувати установу. Тож як правильно розрахувати лікарняні новоприйнятому працівнику, якщо відпрацьовано менше місяця або менше 6 місяців?
13892

Розрахунок компенсації за невикористану відпустку

✔️Коли виплачується компенсація за невикористану відпустку? ✔️Чи компенсувати невикористані відпустки під час воєнного стану? ✔️Як обчислити компенсацію за невикористану відпустку та провести розрахунок відпускних при звільненні? ✔️Як у 2024 році порахувати компенсацію відпустки, право на яку здобуто у 2023 році та раніше?
347711

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді