Настав термін оплати, а грошей немає. Як діяти?

Настав термін оплати, а грошей немає. Як діяти?

Наприкінці року бухгалтер поспішає розрахуватися з постачальниками, аби виконати зобов’язання, які установа брала упродовж року відповідно до укладених договорів. Утім нещодавно Казначейство призупинило платежі і реєстрацію бюджетних зобов'язань за видатками, крім захищених статей. А за затримку в оплаті постачальники зазвичай застосовують штрафні санкції. А чи можна застосувати такі санкції до бюджетної установи?

Отримайте відповідь на це запитання з прикладами судової практики.

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Як скласти акт звірки взаєморозрахунків

Щороку установи проводять інвентаризацію розрахунків, аби перевірити, чи правильно відображені в бухобліку дебіторська і кредиторська заборгованості. Інвентаризаційна комісія складає акти інвентаризації, та передумовою їх складання є акт звірки взаєморозрахунків. Розглянемо, що це за документ та як діяти, якщо знайшли розбіжності в обліку.
26074

Балансова вартість активів

Балансова вартість активів – це та вартість, за якою актив включається до підсумку балансу. Що має знати про неї бухгалтер?
35002

Інвентаризація основних засобів: порядок проведення

В бюджетних установах щороку проводиться інвентаризація основних засобів та інших необоротних матеріальних активів (ІНМА) . Вона підтверджує достовірність бухгалтерського обліку і фінзвітності бюджетних установ. Розглянемо, коли і як її проводити.
26382