Через які банки можна виплачувати зарплату бюджетникам

UA RU

Уряд спростив з 10.01.2020 порядок визначення уповноважених банків на право виплати пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ, зокрема, виключені положення щодо визначення таких банків на конкурсних засадах.

Через які банки можна виплачувати зарплату бюджетникам

Мінфін на підставі надісланої банками інформації буде формувати перелік уповноважених банків, який, у разі змін, щомісячно першого робочого дня буде публікуватись на офіційному вебсайті Мінфіну.

Уповноважені банки, які до 10.01.2020 були визначені переможцями конкурсу на право виплати пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ і у тримісячний строк не забезпечили виконання вимог постанови Уряду, припиняють виконання функцій уповноваженого банку.

Наразі уповноважених банків 38, з їх переліком можна ознайомитись на веб-сайті Мінфіну за посиланням «Уповноважені банки щодо обслуговування зарплатних проектів» підрубрики «Фінансова політика» рубрики «Діяльність».

За інформацією Мінфіну

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Виплата матеріальної допомоги на оздоровлення державним службовцям

Допомога на оздоровлення є додатковим бонусом для тих, хто працює в бюджетній сфері. Умови її виплати в кожній галузі різняться. Має свої особливості і виплата допомоги на оздоровлення державним службовцям.
71461

Наказ про відрядження – всі зразки

Наказ на відрядження складають на особу, яку направляють для виконання роботи за кордон або в інший населений пункт. Експерт надає готові зразки наказі про відрядження або про його припинення.
131830

Нарахування лікарняного новоприйнятому працівнику: приклади розрахунків

Працівника щойно прийняли на роботу, а він захворів і подав до установи лікарняний листок. Бухгалтер має обчислити допомогу за цим лікарняним так, щоб не дати шансів перевіряючим із ПФУ чи Держпраці оштрафувати установу. Тож як правильно розрахувати лікарняні новоприйнятому працівнику, якщо відпрацьовано менше місяця або менше 6 місяців?
13893

Розрахунок компенсації за невикористану відпустку

✔️Коли виплачується компенсація за невикористану відпустку? ✔️Чи компенсувати невикористані відпустки під час воєнного стану? ✔️Як обчислити компенсацію за невикористану відпустку та провести розрахунок відпускних при звільненні? ✔️Як у 2024 році порахувати компенсацію відпустки, право на яку здобуто у 2023 році та раніше?
347738

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді