Держслужбовців повторно не оцінюватимуть

Організація роботи бухгалтерської служби

Із Порядку проведення оцінювання результатів службової діяльності держслужбовців Уряд вилучив норму про повторне оцінювання у разі отримання держслужбовцем негативної оцінки.

Держслужбовців повторно не оцінюватимуть

Натомість, якщо держслужбовцю виставлена негативна оцінка, служба управління персоналом інформує про це суб’єкта призначення та передає йому матеріали оцінювання такого держслужбовця, у т. ч. його зауваження щодо оцінювання результатів його службової діяльності.

Суб’єкт призначення встановить обґрунтованість виставлення держслужбовцю негативної оцінки. Для цього він вивчить матеріали оцінювання і, в разі необхідності, заслухає пояснення відповідного держслужбовця та/або його безпосереднього керівника.

У разі необґрунтованості негативної оцінки, виставленої держслужбовцю, суб’єкт призначення зазначає своє обґрунтування у формі, що визначає додаток 8 до Порядку, та не затверджує висновок з такою оцінкою. На цьому процедура оцінювання результатів службової діяльності держслужбовця припинена.

Із постанови КМУ «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2017 р. № 640» від 05.02.2020 № 58

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Виплата матеріальної допомоги на оздоровлення державним службовцям

Допомога на оздоровлення є додатковим бонусом для тих, хто працює в бюджетній сфері. Умови її виплати в кожній галузі різняться. Має свої особливості і виплата допомоги на оздоровлення державним службовцям.
71401

Додаткова відпустка посадовій особі ОМС за стаж державної служби

Посадовець органів місцевого самоврядування (ОМС) має можливість щорічної додаткової відпустки за вислугу років. Однак є посадовці ОМС, які мають ще й досвід державної служби. Чи зараховується стаж державної служби у вислугу років такого посадовця? Дізнаємося про це й тривалість таких відпусток.
12487

Додаткова відпустка державним службовцям: що врахувати

Додаткова відпустка державним службовцям надається після досягнення п’ятирічного стажу на держслужбі. На який строк надається додаткова відпустка держслужбовцям, коли і як її компенсувати та чим доведеться поплатитися за затримку розрахунку?
47593

Державна служба в умовах воєнного стану: соцпакет, обмеження та заохочення

Державна служба: ► закон про держслужбу ► мотиви зайняття посади державної служби ► зарплата та надбавки держслужбовцям ► соціальні гарантії держслужбовцям ► держслужба в умовах воєнного стану.
47140

Державна служба в Україні

Державна служба в Україні ► класифікація посад ► конкурс на зайняття посад ► строкове призначення ► переведення ► зміна істотних умов служби ► припинення державної служби
9176

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді