Міноборони планує повністю змінити систему оборонних закупівель

Наразі реформування оборонних закупівель — важливий пріоритет Міноборони. Про це зазначив очільник оборонного відомства Андрій Загороднюк.

Міноборони планує повністю змінити систему оборонних закупівель

«Вже готовий Закон «Про оборонні закупівлі», незабаром він виходить на друге читання, і я сподіваюся, що у лютому Верховна Рада України його прийме. Однак він запрацює лише тоді, коли ми приймемо до нього велику кількість підзаконних актів, адже система змінюється повністю. Не буде державного оборонного замовлення як класу документа, ми багато чого відкриємо,

— пояснив Андрій Загороднюк.

— Те, що ми закуповуємо, має відповідати стратегії і пріоритетам. Другий момент — ми цілком маємо відмовитися від ідеї безальтернативного вибору постачальників рішенням однієї чи двох осіб».

Джерело: Урядовий портал

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

ТОП-3 способи визначення та призначення уповноваженої особи

Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.
3532

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
34649

Спрощені закупівлі – алгоритм роботи

Спрощені закупівля – це вид закупівель, що є результатом нормативного урегулювання допорогових закупівель. Головними ознаками спрощеної процедури закупівлі є необтяжливий алгоритм проведення та мінімальна кількість документів, які мають надати учасники. А звідси – можливість швидко закупити необхідні товари, роботи чи послуги.
5576

Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель

Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
29022

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді