Держслужбовцям системи правосуддя підвищили з 01 січня посадові оклади

Норми тривалості робочого часу 2020 року

Уряд затвердив коефіцієнти співвідношень до мінімального розміру посадового окладу держслужбовців:

  • Верховного Суду (Верховного Суду України);
  • Вищої ради правосуддя, Вищих спеціалізованих суди, Вищої кваліфікаційної комісії суддів України;
  • ДСА, центрального органу управління Служби судової охорони;
  • апеляційних судів, окружних адміністративних судів, господарських судів, територіальних управлінь ДСА та територіальних підрозділів Служби судової охорони;
  • місцевих загальних судів.

Держслужбовцям системи правосуддя підвищили з 01 січня посадові оклади

Посадові оклади цих держслужбовців визначають шляхом множення мінімального розміру посадового окладу підкатегорії В3 у місцевих загальних судах, який становить два розміри прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого законом на 01.01.2020, на відповідний коефіцієнт. Якщо посадовий оклад визначено у гривнях з копійками, цифри до 4,99 відкидають, від 5 і вище — заокруглюють до 10 гривень (крім мінімального розміру посадового окладу підкатегорії В3).

Із постанови КМУ «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 24 травня 2017 р. № 358» від 12.02.2020 № 72

Держслужбовцям системи правосуддя підвищили з 01 січня посадові оклади
Людмила Кравченко,керівник експертної групи Експертус Головбух
У яких розмірах і на який термін керівник установи має право встановлювати надбавки працівникам — дізнаєтеся зі статті

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Виплата матеріальної допомоги на оздоровлення державним службовцям

Допомога на оздоровлення є додатковим бонусом для тих, хто працює в бюджетній сфері. Умови її виплати в кожній галузі різняться. Має свої особливості і виплата допомоги на оздоровлення державним службовцям.
71467

Наказ про відрядження – всі зразки

Наказ на відрядження складають на особу, яку направляють для виконання роботи за кордон або в інший населений пункт. Експерт надає готові зразки наказі про відрядження або про його припинення.
131831

Нарахування лікарняного новоприйнятому працівнику: приклади розрахунків

Працівника щойно прийняли на роботу, а він захворів і подав до установи лікарняний листок. Бухгалтер має обчислити допомогу за цим лікарняним так, щоб не дати шансів перевіряючим із ПФУ чи Держпраці оштрафувати установу. Тож як правильно розрахувати лікарняні новоприйнятому працівнику, якщо відпрацьовано менше місяця або менше 6 місяців?
13893

Розрахунок компенсації за невикористану відпустку

✔️Коли виплачується компенсація за невикористану відпустку? ✔️Чи компенсувати невикористані відпустки під час воєнного стану? ✔️Як обчислити компенсацію за невикористану відпустку та провести розрахунок відпускних при звільненні? ✔️Як у 2024 році порахувати компенсацію відпустки, право на яку здобуто у 2023 році та раніше?
347746

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді