Скільки можна зберігати в касі готівку понад встановлений ліміт

Готівку в касі понад встановлений ліміт можна зберігати лише в чітко визначені нормативними документами терміни. Про це нагадали фахівці ДФС.

Так, установи можуть зберігати у своїй касі протягом трьох робочих днів, уключаючи день одержання готівки в банку, готівку понад установлений ліміт каси, одержану в банку для:

  • виплат, що належать до фонду оплати праці;
  • виплати стипендій.

Для інших виплат готівку слід видавати у той самий день.

Невикористані протягом цих термінів суми готівки слід повернути до банку не пізніше наступного робочого дня або залишити в касі у межах установленого ліміту.

Такі вимоги містить «Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні», затверджене Постановою НБУ від 15.12.2004 № 637.

Джерело: сайт  ГУ ДФС у Запорізькій області

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Матеріальна допомога на оздоровлення: про головне

Матеріальна допомога на оздоровлення працівникам бюджетних установ зберігається й у 2024 році. Хто має право на таку матеріальну допомогу, як її оформити, розрахувати й оподаткувати – у цьому огляді.
263142

Облік відпусток

Роботодавець зобов’язаний вести облік відпусток, що надають працівникам. І хоча цю вимогу визначає стаття 10 Закону про відпустки, яка врегульовує порядок надання щорічних відпусток, все ж обліковувати потрібно всі види відпустки у розрізі працівників. Їх обліковує кадрова служба установи або спеціаліст, на якого покладені обов’язки з кадрового обліку, але не бухгалтер. Бухгалтер ні до оформлення відпусток, ні до їх обліку відношення немає.
3093

Сумісники у Розрахунку з ПДФО та ЄСВ

Уклали трудовий договір із сумісником: за якими правилами відобразити в Додатках Д5 та Д1, коли донараховувати ЄСВ до мінімальної бази, як показати нараховані доходи в Додатку Д4/4ДФ до Розрахунку.
54677

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді