Для військовослужбовців зменшили розмір матеріальної допомоги

Зразок наказу про надання матеріальної допомоги

Міноборони обмежив розмір матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань для військовослужбовців — окладом за їх військовим званням (раніше місячне грошового забезпечення виходячи з наявного фонду грошового забезпечення, передбаченого в кошторисі).

Для військовослужбовців зменшили розмір матеріальної допомоги

Такий підхід, по-перше, значно збільшить кількість військових, які зможуть отримати допомогу — потенційно до 100%, а по-друге, покращить прозорість і справедливість процесу її виплати — акцентує Міноборони.

Зважаючи на існуючі розміри окладів за військовим званням в Міноборони триває робота з удосконалення процедури виплати цієї матеріальної допомоги.

За інформацією Міноборони

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Виплата матеріальної допомоги на оздоровлення державним службовцям

Допомога на оздоровлення є додатковим бонусом для тих, хто працює в бюджетній сфері. Умови її виплати в кожній галузі різняться. Має свої особливості і виплата допомоги на оздоровлення державним службовцям.
71725

Розрахунок грошової допомоги при виході у відпустку

Які виплати, надбавки та доплати включати у розрахунок матеріальної допомоги на оздоровлення. Розрахунок грошової допомоги держслужбовцям та іншим бюджетникам при виході у відпустку – тема даної консультації.
23329

Страховий стаж: як обчислити і коли враховувати

Дані про страховий стаж потрібні бухгалтеру у низці випадків, наприклад нарахуванні лікарняних, декретних, пенсій та інших соцвиплат. У консультації – про те, як дізнатися про страховий стаж, як він розраховується бухгалтером у тих чи інших ситуаціях.
47831

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді