На працівниць, що перебувають у відпустках для догляду за дітьми, формуйте Таблицю 7 у Звіті з ЄСВ

НОВІ РАХУНКИ ДЛЯ СПЛАТИ ЄСВ 2020

Пенсійний фонд роз’яснив, що таблицю 7 Звіту з ЄСВ страхувальник формує та подає в разі визначення періодів (строків) трудової або іншої діяльності, що відповідно до законів, якими встановлені умови пенсійного забезпечення, відмінні від умов загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, зараховують при визначенні права на відповідну пенсію.

На працівниць, що перебувають у відпустках для догляду за дітьми, формуйте Таблицю 7 у Звіті з ЄСВ

Відомості про осіб, які перебувають у відпустці для догляду за дитиною до трьох років та з трьох до шести років, у таблиці 7 Звіту з ЄСВ подають на загальних підставах.

При цьому, у реквізитах:

  • 15 «№ наказу про проведення атестації робочого місця» зазначайте номер наказу про проведення атестації робочого місця, проведення якої передбачає, зокрема, санітарно-гігієнічні дослідження виробничого середовища, важкості й напруженості трудового процесу, за якими підтверджується право працівника на пільги та компенсації, пов’язані із зайнятістю в несприятливих умовах праці, для працівників за Списками № 1 і 2 виробництв, робіт, професій, посад і показників, затвердженими постановою КМУ від 24.06.2016 № 461;
  • 16 «Дата наказу про проведення атестації робочого місця» — дату цього наказу;
  • 12, 13 — заповнюйте варіант необхідної одиниці виміру та фактичну тривалість спеціального стажу за кодом підстави. Заповнюйте один із можливих показників фактичної тривалості стажу для конкретної підстави за умовами праці — кількість днів або годин і хвилин — в залежності від діючого обліку праці у страхувальника в звітному році для конкретної застрахованої особи, які відпрацьовано в умовах праці, що надають підстави для зарахування спеціального стажу.

Із листа ПФУ «Щодо заповнення таблиці 7 додатка 4 звіту з ЄСВ» від 03.01.2020 № 2800-050101-8/321

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Виправлення помилок поточного періоду

Виправлення помилок поточного періоду – завдання для бухгалтера, який також виправляє помилки у бухобліку та фінзвітності. Розглянемо способи та приклади виправлення помилок у фінзвітності
2937

Бюджетні кошти на Є-дата

Дізнайтеся нюанси та строки оприлюднення інформації про використання бюджетних коштів на веб-порталі Є-data, аби уникнути штрафів і відповідальності за Є-data 2024 року.
99887

Як розрахувати середньооблікову кількість штатних працівників

Коли справа доходить до подання звітності, у бухгалтера постають питання. Адже є сумісники, декретниці, нові працівники й ті, що звільнилися. Давайте розглянемо, як розраховується середньооблікова кількість штатних працівників.
50983

Податковий розрахунок з ПДФО, ВЗ та ЄСВ

Зарплатний звіт – це об’єднаний звіт з ЄСВ, ПДФО та військового збору. У даній консультації приділимо більше уваги загальним питанням, заповненню основної частини звіту та тих додатків, які стосуються ЄСВ. Також тут можна скачати бланк звіту, його додатків та зразки їх заповнення.
81361

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді