Чергова реорганізація: ОМС утворить центри надання соціальних послуг

Ревізорів стане менше: чи варто розслаблятися

Уряд затвердив Типове положення про центр надання соціальних послуг. Ним слід керуватись ОМС під час організації діяльності центрів надання соціальних послуг (ЦНСП). Щоб оптимізувати надання соціальних послуг та забезпечити комплексний підхід до розв’язання проблем жителів територіальної громади, ЦНСП можна утворювати шляхом реорганізації:

  • центрів соціальних служб;
  • територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг);
  • інших закладів, що надають соціальні послуги.

Чергова реорганізація: ОМС утворить центри надання соціальних послуг

Основними завданнями ЦНСП є:

  • проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню в складні життєві обставини осіб/сімей, які належать до вразливих груп населення;
  • надання особам/сім’ям комплексу соціальних послуг, яких вони потребують, відповідно до переліку послуг, затвердженого Мінсоцполітики, з метою мінімізації або подолання таких обставин.

Діяльність ЦНСП повинна відповідати критеріям діяльності надавачів соціальних послуг.

Із постанови КМУ «Деякі питання діяльності центрів надання соціальних послуг» від 03.03.2020 № 177

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Сумісники у Розрахунку з ПДФО та ЄСВ

Уклали трудовий договір із сумісником: за якими правилами відобразити в Додатках Д5 та Д1, коли донараховувати ЄСВ до мінімальної бази, як показати нараховані доходи в Додатку Д4/4ДФ до Розрахунку.
54499

Акт виконаних робіт – зразок

⭐️Установа, яка отримує від сторонньої юридичної особи роботи чи послуги, має їх належно оформити первинним документом. Таким документом є акт виконаних робіт або ж акт наданих послуг. ⭐️ Розповімо, як його правильно оформити, і наведемо зразок.
228611

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді