Проєкти наказів Мінфіну для обговорення

Всеукраїнська професійна сертифікація бухгалтерів — 2020

Мінфін на своєму офіційному веб-сайті у розділі «Проєкти нормативно-правових актів у 2020 р.» підрубрики «Проєкти нормативно-правових актів» рубрики «Законодавство» оприлюднив для обговорення проєкти наказів:

  • «Про затвердження Інструкції щодо складання прогнозу місцевого бюджету»;
  • «Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства фінансів України», який внесе зміни до:
    • Порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов’язань розпорядників бюджетних коштів та одержувачів бюджетних коштів в органах Державної казначейської служби України;
    • Порядку казначейського обслуговування державного бюджету за витратами;
    • Порядку казначейського обслуговування небюджетних рахунків клієнтів;
  • «Про оцінку ефективності бюджетних програм державного бюджету».

Проєкти наказів Мінфіну для обговорення

Зауваження та пропозиції до проєктів наказів Мінфін прийматиме у письмовій/електронній формі протягом 20 робочих днів з дня їх оприлюднення.

Із офіційного веб-сайту Мінфіну

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Бюджетні кошти на Є-дата

Дізнайтеся нюанси та строки оприлюднення інформації про використання бюджетних коштів на веб-порталі Є-data, аби уникнути штрафів і відповідальності за Є-data 2024 року.
100174

Коди бюджетної класифікації доходів

Коди бюджетної класифікації доходів (КБД) важливо знати всім суб’єктам господарювання, включаючи й бюджетні установи, адже всі сплачують податки, збори, інші обов’язкові платежі до державного чи місцевого бюджетів.
40647

Реєстраційна картка для отримання КЕП – бланк та зразок

Реєстраційна картка для юридичної особи для отримання кваліфікованого електронного підпису (КЕП) змінювалися неодноразово. У публікації – актуальна реєстраційна картка для електронних ключів - бланк і зразок її заповнення.
68055

Витрати на освітню субвенцію у 2024 році

Місцеві бюджети з державного бюджету отримують трансферти на спільні цільові програми. Освітня субвенція – це один з таких трансфертів. Про умови її отримання та перелік витрат, на які можна витрачати кошти освітньої субвенції – у цьому огляді
3741

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді