В якому режимі працює Міністерство розвитку громад та територій України у період карантину

Як запровадити дистанційну роботу

Мінрегіон на час карантину перейшов на частково дистанційну роботу. З 18 березня близько 60% працівників Міністерства працюють дистанційно, залишаються вдома, як рекомендовано МОЗ.

В якому режимі працює Міністерство розвитку громад та територій України у період карантину

Відповідно до Протоколу позачергового засідання комісії з питань ТЕБ та НС від 10.03.2020 №2 та постанови КМУ від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» проведено всі необхідні заходи щодо дотримання санітарно-гігієнічних норм і правил запобігання зараженню. Також службові відрядження за кордон та по Україні припинено, відмінено всі заходи та засідання колегіальних і дорадчих органів, зокрема громадських слухань і обговорень.

Як зупинити коронавірус

На цьому тижні в Мінрегіоні відбулась відеоконференція щодо реформування субрегіонального рівня адміністративно-територіального устрою України.

Наразі при здійсненні прийому громадян надається перевага комунікації телефоном чи за допомогою відеозв’язку.

Для захисту тих працівників, хто виходить на роботу, у будівлях Міністерства проводять щоденне вологе прибирання із застосуванням дезінфікуючих розчинів.

За інформацією Урядового порталу

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Бюджетні кошти на Є-дата

Дізнайтеся нюанси та строки оприлюднення інформації про використання бюджетних коштів на веб-порталі Є-data, аби уникнути штрафів і відповідальності за Є-data 2024 року.
100071

Коди бюджетної класифікації доходів

Коди бюджетної класифікації доходів (КБД) важливо знати всім суб’єктам господарювання, включаючи й бюджетні установи, адже всі сплачують податки, збори, інші обов’язкові платежі до державного чи місцевого бюджетів.
40504

Реєстраційна картка для отримання КЕП – бланк та зразок

Реєстраційна картка для юридичної особи для отримання кваліфікованого електронного підпису (КЕП) змінювалися неодноразово. У публікації – актуальна реєстраційна картка для електронних ключів - бланк і зразок її заповнення.
68007

Витрати на освітню субвенцію у 2024 році

Місцеві бюджети з державного бюджету отримують трансферти на спільні цільові програми. Освітня субвенція – це один з таких трансфертів. Про умови її отримання та перелік витрат, на які можна витрачати кошти освітньої субвенції – у цьому огляді
3717

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді