Нещасний випадок на виробництві: коли та на скільки зростуть виплати

Теми:
Страхові виплати потерпілим від нещасного випадку на виробництві зростуть на 11%. Про це повідомив Камінет Міністрів на своєму порталі

Нова форма звіту по заборгованості страхувальника

1 квітня на засіданні Уряду було прийнято відповідну постанову, розроблену Мінсоцполітики на виконання Закону України "Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування".

Як і раніше, право на це відшкодування мають особи, що постраждали від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, що спричинило втрату працездатності, а також особи, які мають право на страхові виплати у разі смерті потерпілого.

Виплати при нещасному випадку на виробництві: коли та на скільки зростуть

Суму щомісячсних страхових виплат збільшено з 1 березня для близько 205 тисяч потерпілих. На це у бюджеті Фонду соціального страхування України на 2020 рік передбачено кошти у сумі 693 млн гривень.

За інформацією Урядового порталу

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Виплата матеріальної допомоги на оздоровлення державним службовцям

Допомога на оздоровлення є додатковим бонусом для тих, хто працює в бюджетній сфері. Умови її виплати в кожній галузі різняться. Має свої особливості і виплата допомоги на оздоровлення державним службовцям.
71450

Наказ про відрядження – всі зразки

Наказ на відрядження складають на особу, яку направляють для виконання роботи за кордон або в інший населений пункт. Експерт надає готові зразки наказі про відрядження або про його припинення.
131812

Нарахування лікарняного новоприйнятому працівнику: приклади розрахунків

Працівника щойно прийняли на роботу, а він захворів і подав до установи лікарняний листок. Бухгалтер має обчислити допомогу за цим лікарняним так, щоб не дати шансів перевіряючим із ПФУ чи Держпраці оштрафувати установу. Тож як правильно розрахувати лікарняні новоприйнятому працівнику, якщо відпрацьовано менше місяця або менше 6 місяців?
13892

Розрахунок компенсації за невикористану відпустку

✔️Коли виплачується компенсація за невикористану відпустку? ✔️Чи компенсувати невикористані відпустки під час воєнного стану? ✔️Як обчислити компенсацію за невикористану відпустку та провести розрахунок відпускних при звільненні? ✔️Як у 2024 році порахувати компенсацію відпустки, право на яку здобуто у 2023 році та раніше?
347711

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді