Затверджено алгоритм організації навчання на час дії карантину

Міністерство освіти і науки опублікувало роз’яснення, за яким структура навчального року та види організації навчання на час дії карантину делегують педагогічній раді освітнього закладу.

Процес навчання школи визначатимуть самостійно

СКАЧАТИ ЗРАЗОК Заяви за свій рахунок через карантин

Як зазначила т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій, у ситуації, в якій сьогодні опинилися Україна і весь світ, дуже важливою є автономія шкіл та вчителів, що прописана у новому Законі «Про повну загальну середню освіту». Дистанційне навчання в школах може бути організованим по-різному, тому саме школи мають визначити як їм завершити навчальний рік.

Під час узгодження планів навчання та його структури керівництво шкіл має орієнтуватись на державні стандарти загальної середньої освіти: освітню програму, вікові особливості учнів, їхній фізичний, психічний та інтелектуальний розвиток, особливості регіону тощо.

Під час карантину навчальний матеріал може бути освоєно дистанційно, проте після закінчення дії карантину ключові теми мають бути повторені, хоча б шляхом ущільнення матеріалу.

Крім того, карантин не може стати на заваді переведенню учнів до наступного класу та отриманню свідоцтв досягнень або документів про освіту.

За інформацією Урядового порталу

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Акт приймання-передачі – бланк | зразок

✔️ Акт приймання-передачі основних засобів, майна, робіт, послуг має не одну форму. ✔️ Коли та яку застосовувати 2024 року, а також їх бланки та зразки – у статті.
297361

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді