«Дія» вже в дії: Мінцифра запустила роботу нового електронного порталу

ЗРАЗОК Заяви за свій рахунок через карантин

«Дія» вже в дії: Мінцифра запустила роботу нового електронного порталу

Як вважає Міністерство цифрової трансформації, однією з найголовніших його цілей є стовідцоткове оцифрування послуг, які надає держава. Для цього служить нещодавно створений портал «Дія».

Вже можна отримати онлайн 27 публічних послуг, таких як розпочати підприємницьку діяльність або припинити її. Оформити допомогу при народженні дитини, замовити довідку про несудимість, подати позов до суду, оформити необхідний дозвіл, отримати послуги тощо.

Завантажуйте чинні бланки
Форма № 1-ПВ (місячна)затверджена наказом Держстату від 10.06.2016 № 90 .
Форма 1-ПВ (квартальна)затверджену наказом Держстату від 31.07.2019 № 259 .

Зареєструвавшись у Власному кабінеті, громадяни матимуть доступ до власної інформації в реєстрах будь-коли. Цей портал є консолідованим джерелом всіх електронних державних послуг для громадян. Маючи єдині стандарти будь-якої послуги, «Дія» автоматично стає зручним і простим у використанні інструментом. Послуги на порталі "Дія" структуровані за принципом розподілу на категорії та життєві події. Кожна з категорій має підкатегорії, в яких, в свою чергу, можна отримати власне онлайн-послугу.

У Кабінеті громадянина доступні документи, що відображаються у мобільному додатку "Дія", – свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу та посвідчення водія. Пізніше будуть також доступні цифровий паспорт громадянина України у вигляді ID-картки та біометричний паспорт громадянина України для виїзду за кордон.

Для отримання послуги на порталі "Дія" необхідно мати електронний підпис, або авторизуватися за допомоги сервісу id.gov.ua.

За інформацією Урядового порталу

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Виплата матеріальної допомоги на оздоровлення державним службовцям

Допомога на оздоровлення є додатковим бонусом для тих, хто працює в бюджетній сфері. Умови її виплати в кожній галузі різняться. Має свої особливості і виплата допомоги на оздоровлення державним службовцям.
72075

Додаткова відпустка посадовій особі ОМС за стаж державної служби

Посадовець органів місцевого самоврядування (ОМС) має можливість щорічної додаткової відпустки за вислугу років. Однак є посадовці ОМС, які мають ще й досвід державної служби. Чи зараховується стаж державної служби у вислугу років такого посадовця? Дізнаємося про це й тривалість таких відпусток.
12563

Додаткова відпустка державним службовцям: що врахувати

Додаткова відпустка державним службовцям надається після досягнення п’ятирічного стажу на держслужбі. На який строк надається додаткова відпустка держслужбовцям, коли і як її компенсувати та чим доведеться поплатитися за затримку розрахунку?
47888

Державна служба в умовах воєнного стану: соцпакет, обмеження та заохочення

Державна служба: ► закон про держслужбу ► мотиви зайняття посади державної служби ► зарплата та надбавки держслужбовцям ► соціальні гарантії держслужбовцям ► держслужба в умовах воєнного стану.
47174

Державна служба в Україні

Державна служба в Україні ► класифікація посад ► конкурс на зайняття посад ► строкове призначення ► переведення ► зміна істотних умов служби ► припинення державної служби
9247

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді