Укрпошта доставлятиме виплати і товари українцям додому

Листоноші доставлятимуть пенсії, соцвиплати, ліки, продуктові товари додому.

Антикризовий онлайн марафон - ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Укрпошта доставлятиме виплати і товари українцям додому

Як зауважив Міністр інфраструктури Владислав Криклій, Укрпошта під час карантину стабільно працює та пропонує оновлені послуги. Листоноші доставляють пенсії, соцвиплати, ліки, продуктові товари додому. Уряд робить все, аби люди похилого віку якомога менше наражались на небезпеку захворювання на COVID-19.

Вже зараз в Укрпошті можна замовити наступні послуги:

  • тримати пенсію та соціальні виплати,
  • сплатити комунальні платежі,
  • замовити ліки,
  • оформити онлайн-передплату,
  • отримати поштовий переказ «З картки додому»,
  • замовити продукти та інші товари широкого вжитку,
  • купити товари з інтернет-магазинів.

Для того, щоб зробити замовлення, треба заповнити коротку онлайн-форму на фб страничке Укрпошти або зателефонувати до контакт-центру 0 800 300 545 та набрати цифру 9. Також це можна зробити через мобільний додаток.

«Сподіваюся, ця ініціатива змотивує українців залишатися вдома, а ми подбаємо про те, щоб послуги «прийшли» до них. Звісно, в захисній масці і рукавичках», - зауважив генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

За інформацією Урядового порталу

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Виплата матеріальної допомоги на оздоровлення державним службовцям

Допомога на оздоровлення є додатковим бонусом для тих, хто працює в бюджетній сфері. Умови її виплати в кожній галузі різняться. Має свої особливості і виплата допомоги на оздоровлення державним службовцям.
72392

Додаткова відпустка посадовій особі ОМС за стаж державної служби

Посадовець органів місцевого самоврядування (ОМС) має можливість щорічної додаткової відпустки за вислугу років. Однак є посадовці ОМС, які мають ще й досвід державної служби. Чи зараховується стаж державної служби у вислугу років такого посадовця? Дізнаємося про це й тривалість таких відпусток.
12598

Додаткова відпустка державним службовцям: що врахувати

Додаткова відпустка державним службовцям надається після досягнення п’ятирічного стажу на держслужбі. На який строк надається додаткова відпустка держслужбовцям, коли і як її компенсувати та чим доведеться поплатитися за затримку розрахунку?
47968

Державна служба в умовах воєнного стану: соцпакет, обмеження та заохочення

Державна служба: ► закон про держслужбу ► мотиви зайняття посади державної служби ► зарплата та надбавки держслужбовцям ► соціальні гарантії держслужбовцям ► держслужба в умовах воєнного стану.
47190

Державна служба в Україні

Державна служба в Україні ► класифікація посад ► конкурс на зайняття посад ► строкове призначення ► переведення ► зміна істотних умов служби ► припинення державної служби
9279

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді