Отримання електронного цифрового підпису під час дії карантину

Антикризовий онлайн марафон - ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Дещо змінилась процедура отримання електронного цифрового підпису на час дії карантину.

Всю інформацію про режим роботи, розміщення пунктів обслуговування користувачів можна отримати на офіційному ресурсі Інформаційно-довідкового департаменту (acskidd.gov.ua) в розділі «Пункти обслуговування» (Головна – Контакти – Пункти обслуговування або Головна – Отримання електронних довірчих послуг – Пункти обслуговування).

Отримання електронного цифрового підпису під час дії карантину

Перелік документів, необхідних для отримання електронних довірчих послуг, можна знайти у розділі «Отримання електронних довірчих послуг» - підрозділ «Підготовка документів та реєстрація».

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Бюджетні кошти на Є-дата

Дізнайтеся нюанси та строки оприлюднення інформації про використання бюджетних коштів на веб-порталі Є-data, аби уникнути штрафів і відповідальності за Є-data 2024 року.
100085

Як розрахувати середньооблікову кількість штатних працівників

Коли справа доходить до подання звітності, у бухгалтера постають питання. Адже є сумісники, декретниці, нові працівники й ті, що звільнилися. Давайте розглянемо, як розраховується середньооблікова кількість штатних працівників.
51280

Витрати майбутніх періодів: як облікувати

З’ясуємо, що таке витрати майбутніх періодів та все про їхній бухгалтерський облік, зокрема облік передплати за оренду, періодичні видання, ліцензію за використання програмного забезпечення.
26491

Авансовий звіт у 2024 році: бланк та приклад заповнення

Для бухгалтера звична практика – видати працівникам аванс на відрядження, отримати від них авансові звіти, відшкодувати витрати за час поїздки. Та чи певний бухгалтер, що працівник подав авансовий звіт правильно? Надаємо бланк та приклад заповнення.
170077

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді