Дистанційна робота: контроль і організація для продуктивного результату

Реалії нашого сьогодення диктують безліч змін у всіх сферах життя українців. Зараз, коли на дворі лютує COVID-19 і Уряд радить зайвий раз не виходити з дому навіть за продуктами, перехід на віддалену робота стає чи не життєвою необхідністю.

ЗРАЗОК Заяви за свій рахунок через карантин

Ідея перейти на дистанційну роботу може йти як від роботодавця, так і від працівника. Потрібно лише написати заяву з проханням перевести його на надомну працю на період оголошеного Урядом в країні карантину через коронавірус. У такому разі, при наявності добровільних заяв працівників, не діє вимога про двомісячний строк щодо попередження про зміни умов праці. Тож роботодавець буде вправі одразу на підставі отриманих заяв від своїх підлеглих видати наказ на переведення їх на віддалену роботу.

Дистанційна робота: оформлення і організація для продуктивного результату

Проте варто пам’ятати, що перехід на надомну роботу не має вплинути на продуктивність праці, а тому повинні виконуватись деякі ключові організаційні умови:

  • Відповідність житлово-побутових умов роботі, що має виконуватись. Ніхто не має заважати працівникові виконувати віддалено його трудові обов’язки. Він, в свою чергу, виконуючи роботу, не повинен заважати, наприклад, сусідам.
  • Робота, яку працівник виконуватиме віддалено, не має порушувати правила протипожарної безпеки і санітарії.
  • Адміністрація підприємства повинна надати в безкоштовне використання обладнання, інструменти та засоби, необхідні працівникові для його роботи.
  • Контроль за виконанням роботи віддалено. Адміністрація має налагодити систему контролю, яка допоможе слідкувати за ефективністю надомного працівника, правильністю і своєчасністю виконання ним своїх обов’язків. Наприклад, підтримка комунікації через телефон або месенджери, звітність за електронною поштою.

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Відпустка без збереження заробітної плати

Бувають обставини, коли відпустка без збереження заробітної плати – інколи єдиний вихід для працівника та роботодавця. Розглянемо, кому надається відпустка без збереження заробітної плати під час воєнного стану та якої тривалості.
86592

Щорічна відпустка освітян і науковців – проблемні питання

Експерт розглядає на прикладах, як рахувати кількість днів щорічної основної відпустки освітянам і науковцям на прикладі відпустки вихователя у залежності від того, скільки місяців було відпрацьовано – менше 10 чи більше, повні ці місяці були чи ні.
10099

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді