Атестація випускників: як проходитиме в рамках карантину

Згідно з роз’ясненням Міністерства освіти і науки України, що було опубліковане 8 квітня, заклад профосвіти має провести організацію атестації випускників в дистанційній формі в разі, якщо вона припаде на період дії карантину.

Зразок наказу про надання матеріальної допомоги

Атестація випускників: як проходитиме в рамках карантину

У зв’язку з теперішньою ситуацією велика частина учнів профтехзакладів чекає завершення карантину, щоб пройти кваліфікаційну атестацію та отримати диплом. Аби вони не втрачали час, заклади мають провести атестації дистанційно і у такий спосіб перевірити знання та вміння випускників.

Карантинні ускладнення на зарплату: чи виплачувати надбавку вчителям

Крім того, у листі-роз’ясненні повідомляють як здійснити атестацію випускників, для яких виробнича практика повністю або частково припала на період карантину та для яких перенести її у дистанційний формат не можна через особливості професії.

Так, МОН пропонує враховувати оцінки таких учнів із виробничого навчання, яке вони відпрацювали у закладі з майстрами, тим самим вирішивши питання допуску до дистанційної державної кваліфікаційної атестації таких випускників.

За інформацією Урядового порталу

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Виплата матеріальної допомоги на оздоровлення державним службовцям

Допомога на оздоровлення є додатковим бонусом для тих, хто працює в бюджетній сфері. Умови її виплати в кожній галузі різняться. Має свої особливості і виплата допомоги на оздоровлення державним службовцям.
71725

Додаткова відпустка посадовій особі ОМС за стаж державної служби

Посадовець органів місцевого самоврядування (ОМС) має можливість щорічної додаткової відпустки за вислугу років. Однак є посадовці ОМС, які мають ще й досвід державної служби. Чи зараховується стаж державної служби у вислугу років такого посадовця? Дізнаємося про це й тривалість таких відпусток.
12526

Додаткова відпустка державним службовцям: що врахувати

Додаткова відпустка державним службовцям надається після досягнення п’ятирічного стажу на держслужбі. На який строк надається додаткова відпустка держслужбовцям, коли і як її компенсувати та чим доведеться поплатитися за затримку розрахунку?
47779

Державна служба в умовах воєнного стану: соцпакет, обмеження та заохочення

Державна служба: ► закон про держслужбу ► мотиви зайняття посади державної служби ► зарплата та надбавки держслужбовцям ► соціальні гарантії держслужбовцям ► держслужба в умовах воєнного стану.
47157

Державна служба в Україні

Державна служба в Україні ► класифікація посад ► конкурс на зайняття посад ► строкове призначення ► переведення ► зміна істотних умов служби ► припинення державної служби
9218

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді