Послаблення карантину: Уряд дозволив ще деякі види діяльності

8 квітня Кабінет Міністрів вніс зміни до постанови про запобігання поширенню коронавірусної інфекції. А саме - розширив перелік дозволених видів діяльності.

Калькулятор штрафів

Карантинні заходи: Уряд дозволив ще деякі види діяльності

Тож наразі в період карантину можуть працювати об’єкти:

  • поштової та кур'єрської діяльності;
  • будівельних робіт;
  • зі збирання і заготівлі відходів;
  • хімчистки.

Стосовно людей старше 60 років, які за Постановою мають на період карантину знаходитись на самоізоляції, були внесені такі уточнення: держслужбовці, військовослужбовці, особи, що допомагають боротьбі з коронавірусом, і особи, що забезпечують діяльність критичних підприємств, були виключені з обмежувального списку.

За інформацією Урядового порталу

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Сумісники у Розрахунку з ПДФО та ЄСВ

Уклали трудовий договір із сумісником: за якими правилами відобразити в Додатках Д5 та Д1, коли донараховувати ЄСВ до мінімальної бази, як показати нараховані доходи в Додатку Д4/4ДФ до Розрахунку.
54499

Відпустка без збереження заробітної плати

Бувають обставини, коли відпустка без збереження заробітної плати – інколи єдиний вихід для працівника та роботодавця. Розглянемо, кому надається відпустка без збереження заробітної плати під час воєнного стану та якої тривалості.
86349

Акт виконаних робіт – зразок

⭐️Установа, яка отримує від сторонньої юридичної особи роботи чи послуги, має їх належно оформити первинним документом. Таким документом є акт виконаних робіт або ж акт наданих послуг. ⭐️ Розповімо, як його правильно оформити, і наведемо зразок.
228611

Виплата матеріальної допомоги на оздоровлення державним службовцям

Допомога на оздоровлення є додатковим бонусом для тих, хто працює в бюджетній сфері. Умови її виплати в кожній галузі різняться. Має свої особливості і виплата допомоги на оздоровлення державним службовцям.
71422

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді