Службовий автомобіль — коли відображати у е-декларації

НАЗК роз’яснило, за яких умов службові автомобілі потрібно відобразити у е-декларації.

Так, якщо службовий автомобіль використовують тільки у службових цілях — його декларувати не потрібно.

Службовий автомобіль — коли відображати у е-декларації

Також не потрібно декларувати автомобілі, які є у власності (або володінні чи користуванні) юридичних осіб, кінцевим бенефіціарним власником (контролером) яких є Ви або члени Вашої сім’ї, якщо такі автомобілі призначені виключно для використання в процесі здійснення господарської діяльності юридичної особи.

Проте, якщо ці автомобілі Ви або члени Вашої сім’ї використовували для власних потреб — їх треба відобразити в декларації.

Із каналу НАЗК у Telegram

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Виплата матеріальної допомоги на оздоровлення державним службовцям

Допомога на оздоровлення є додатковим бонусом для тих, хто працює в бюджетній сфері. Умови її виплати в кожній галузі різняться. Має свої особливості і виплата допомоги на оздоровлення державним службовцям.
72055

Додаткова відпустка посадовій особі ОМС за стаж державної служби

Посадовець органів місцевого самоврядування (ОМС) має можливість щорічної додаткової відпустки за вислугу років. Однак є посадовці ОМС, які мають ще й досвід державної служби. Чи зараховується стаж державної служби у вислугу років такого посадовця? Дізнаємося про це й тривалість таких відпусток.
12561

Додаткова відпустка державним службовцям: що врахувати

Додаткова відпустка державним службовцям надається після досягнення п’ятирічного стажу на держслужбі. На який строк надається додаткова відпустка держслужбовцям, коли і як її компенсувати та чим доведеться поплатитися за затримку розрахунку?
47880

Державна служба в умовах воєнного стану: соцпакет, обмеження та заохочення

Державна служба: ► закон про держслужбу ► мотиви зайняття посади державної служби ► зарплата та надбавки держслужбовцям ► соціальні гарантії держслужбовцям ► держслужба в умовах воєнного стану.
47172

Державна служба в Україні

Державна служба в Україні ► класифікація посад ► конкурс на зайняття посад ► строкове призначення ► переведення ► зміна істотних умов служби ► припинення державної служби
9245

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді