❗️ Режим роботи банків на Великдень та травневі свята

Банківська система у 2020 році працюватиме відповідно до загального графіку святкових та вихідних днів в Україні.

Зразок Наказу про перенесення робочих днів у 2020 році

Режим роботи банків на Великдень і травневі свята

Великдень у 2020 році припадає на неділю 19 квітня. Тож вихідний день переноситься на понеділок 20 квітня 2020 року і банки не працюватимуть.

1 травня - День праці - припадає на п'ятницю. В цей день у банків також вихідний.

9 травня - День перемоги припадає на суботу, а отже вихідний переноситься на понеділок 11 травня 2020 р. Тож в цей день банківська система не працюватиме.

Режим роботи банків на Великдень і травневі свята
Ірина Житковаголовний редактор Експертус Кадри
Баланс робочого часу — 2020 стане у пригоді, щоб правильно скласти графіки роботи на наступний рік та спланувати фонд заробітної плати. Дізнайтеся про можливе перенесення робочих днів у 2020 році та скачайте Баланс робочого часу на 2020 рік.

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Сумісники у Розрахунку з ПДФО та ЄСВ

Уклали трудовий договір із сумісником: за якими правилами відобразити в Додатках Д5 та Д1, коли донараховувати ЄСВ до мінімальної бази, як показати нараховані доходи в Додатку Д4/4ДФ до Розрахунку.
54516

Відпустка без збереження заробітної плати

Бувають обставини, коли відпустка без збереження заробітної плати – інколи єдиний вихід для працівника та роботодавця. Розглянемо, кому надається відпустка без збереження заробітної плати під час воєнного стану та якої тривалості.
86358

Акт виконаних робіт – зразок

⭐️Установа, яка отримує від сторонньої юридичної особи роботи чи послуги, має їх належно оформити первинним документом. Таким документом є акт виконаних робіт або ж акт наданих послуг. ⭐️ Розповімо, як його правильно оформити, і наведемо зразок.
228636

Виплата матеріальної допомоги на оздоровлення державним службовцям

Допомога на оздоровлення є додатковим бонусом для тих, хто працює в бюджетній сфері. Умови її виплати в кожній галузі різняться. Має свої особливості і виплата допомоги на оздоровлення державним службовцям.
71463

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді