Фонд допомоги по безробіттю: Уряд збільшив фінансування

На позачерговому засіданні Уряду 24 квітня прийнято Постанову про виділення коштів на випадок безробіття. Так, Фонду виділено 6 млрд грн, а також затверджено порядок використання зазначених коштів.

Держбюджет-2020: дев’ять таблиць для розрахунків

Фонд допомоги по безробіттю: Уряд збільшив фінансування

Виділені кошти будуть спрямовані на виплату:

  1. допомоги по безробіттю - 1,277 млрд грн
  • підвищення мінімального розміру допомоги по безробіттю з 650 грн до 1000 гривень
  • допомога звільненим за власним бажанням з 1 дня, а не як було раніше з 91 дня
  • усім безробітним з 1 дня реєстрації, а не з 7 як було раніше
  1. допомоги по частковому безробіттю - 4,723 млрд грн
  • суб'єктам малого та середнього підприємництва на період карантину для покриття витрат на зарплату робітникам, яким було скорочено робочий час.

Як зазначив Міністр розвитку економіки, прийнята постанова дозволить вирішити дві наші ключові цілі. Перша - це забезпечити реальну допомогу тим людям, які зараз, на жаль, вже втратили роботу. А друга - допомогти роботодавцям з виплатою зарплат їхнім працівникам і тим самим попередити звільнення, зберегти робочі місця.

За інформацією з Урядового порталу

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Матеріальна допомога на оздоровлення: про головне

Матеріальна допомога на оздоровлення працівникам бюджетних установ зберігається й у 2024 році. Хто має право на таку матеріальну допомогу, як її оформити, розрахувати й оподаткувати – у цьому огляді.
263388

Облік відпусток

Роботодавець зобов’язаний вести облік відпусток, що надають працівникам. І хоча цю вимогу визначає стаття 10 Закону про відпустки, яка врегульовує порядок надання щорічних відпусток, все ж обліковувати потрібно всі види відпустки у розрізі працівників. Їх обліковує кадрова служба установи або спеціаліст, на якого покладені обов’язки з кадрового обліку, але не бухгалтер. Бухгалтер ні до оформлення відпусток, ні до їх обліку відношення немає.
3096

Сумісники у Розрахунку з ПДФО та ЄСВ

Уклали трудовий договір із сумісником: за якими правилами відобразити в Додатках Д5 та Д1, коли донараховувати ЄСВ до мінімальної бази, як показати нараховані доходи в Додатку Д4/4ДФ до Розрахунку.
54705

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді